Hotel Holiday

3

Středisko: Ischgl - Paznauntal, Paznauntal

Rakousko

See

Zimní Alpy
Hotel Holiday

Krátká specifikace: Komfortní hotel s příjemnými cenami umístěný přímo u lanovky.

0 m

hotel přímo v lyž. areálu

Diskuze k hotelu

Hodnocení

baby friendly snídaně společenská místnost polopenze výtah finská sauna zahrada bez stravy (kuchyňka součástí apartmánu) parkoviště dovolena domácí zvířata parní lázeň
Zavřít
Mapu

VÝHODY

- přímo u stanice lanovky
- v blízkosti oblíbené destinace Ischgl

NEVÝHODY

- menší počet pokojů

DOPRAVA

Pro individuální objednávky doprava vlastní.
Pro skupiny 6 a více osob možno zajistit dopravu mikrobusem či autobusem.
Vzdálenosti od Prahy 568 km, od Brna 674 km (cestu z České republiky si můžete naplánovat pomocí Map24 - ikonu naleznete na této stránce).

UBYTOVÁNÍ

Umístění hotelu: Hotel se nachází v centru městečka See přímo u lanovky. Bazén je v dosahu 10 m od domu. Světoznámá lyžařská oblast Ischgl je v dosahu cca 16 km.
Charakter hotelu: Menší ale skvěle umístěný hotel přímo u lanovky.
Pokoje: Dvoulůžkové pokoje pro 2-3 osoby a více lůžkové pokoje či apartmány pro 2-6 osob. Přistýlky jsou formou pohodlných pohovek.
Vybavení pokojů: Všechny pokoje a apartmány jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem či vanou/WC (některé pokoje mají koupelnu a WC zvlášť), fénem, kosmetickým koutkem se zrcadlem, TV, telefonem, rádiem, sedacím koutkem. Některé pokoje mají balkon. Sejf je buď na pokoji nebo na recepci. Apartmány mají 1-2 ložnice, sedací koutek, kuchyňka je vybavena trjoubou a sporákem, dále mikrovlnka, digestoř, rychlovarná konvice, lednice, mrazák, myčka a kávovar. Na všech pokojích a apartmánech je možné připojení za internet (částečně WiFi) za poplatek 3 EUR/hod

STRAVOVÁNÍ

Polopenze (v ceně nabídky): Snídaně formou bohatých švédských stolů, večeře - výběr ze 2 menu o 5 chodech, vegetariánská strava. Jídlení lístek je také v angličtině.

VOLNÉ TERMÍNY

Ceny a obsazenost ubytování Vám rádi poskytneme na vyžádání.

PROGRAM

Relaxace: Wellness oáza s finskou saunou, dále parní lázeň, masážní sprchy, solárium, menší fitness. Vnitřní bazén je možno navštívit v sousedním partnerském hotelu.
Pro večerní program: Restaurace, hotelový bar, společenská místnost s TV a kachlovými kamny, zimní zahrada, internetový koutek za poplatek 3 EUR/hodina.
Pro děti:  Dětský koutek a stolní fotbal.
Praktické: Recepce se skimapama, prodej skipasu na recepci za klasické ceny, zahrada, lyžárna se sušákem na boty, výtah, parkoviště, internetový koutek (3 EUR/hod)

zobrazit celý text