Hotel Helenenburg

3

Středisko: Gasteinertal

Rakousko

Bad Gastein

Zimní Alpy
Hotel Helenenburg

Krátká specifikace: Typický lázeňský hotel s nádherným výhledem na městečko Bad Gastein a noblesní atmosférou pro klidnou dovolenou!

500 m

Pokoje: apartmán Elisabeth | jednolůžkový pokoj Helene | dvoulůžkový pokoj Sissi | jednolůžkový pokoj Sissi

Hotel je 500 m vzdálený od lyž. areálu

Diskuze k hotelu

Hodnocení

společenská místnost polopenze výtah finská sauna posilovna garáže zahrada internet masáže parkoviště dovolena domácí zvířata seminární místnost vířivka
Zavřít
Mapu

VÝHODY

- na velmi klidném místě s nádherným výhledem
- leží nad hranicí mlhy
- hotel je prosvětlený a vzdušný
- možné navštívit lázeňské komplexy
- odjezd a příjezd na lyžích je možný přímo k hotelu

NEVÝHODY

- na hůře dostupném místě v městečku, ale s nádherným výhledem
- není vhodný pro milovníky hlučné zábavy
- malé parkoviště

DOPRAVA

Pro individuální objednávky doprava vlastní.
Pro skupiny 6 a více osob možno zajistit dopravu mikrobusem či autobusem.
Vzdálenost od Prahy 482 km, od Brna 549 km (cestu z České republiky si můžete naplánovat pomocí Map24 - ikonu naleznete na této stránce).

UBYTOVÁNÍ

Umístění hotelu: Hotel se nachází v posledním z lázeňských městeček v Gasteinském údolí - v Bad Gasteinu. Je umístěn ve svahu na velmi klidném místě s výhledem na město a stranou hektického lázeňského provozu. Leží v nadmořské výšce 1 100 m nad hranicí mlhy. Hosté mohou navštívít lázeňské komplexy Felsentherme nebo Alpentherme, které nabízí veškeré lázeňské služby, fitness, venkovní i vnitřní termální bazény, restaurace, panoramatické terasy a mnoho dalšího.
Charakter hotelu: Hotel je postavem v lázeňském stylu a je vybaven světlým nábytkem, a tak působí vzdušným a prosvětleným dojmem.
Pokoje: 2-lůžkové pokoje s 1 až 2 přistýlkami.
Vybavení pokojů: Pokoje jsou vybaveny koupelnou s vanou nebo sprchou a WC, kabelovou televizí, telefonem s internetovou přípojkou, většina pokojů má balkón s výhledem na hory.

STRAVOVÁNÍ

Polopenze (v ceně nabídky): Snídaně formou bohatých švédských stolů s biokoutkem, večeře - možnost výběru ze dvou menu - vegetariánského nebo masového - o čtyřech chodech nebo nepravidelné bufetové stoly, možnost dietního stravování, bohatý salátový bufet. Po večeři následuje dezert, případně štrůdlový bufet.

VOLNÉ TERMÍNY

Ceny a obsazenost ubytování Vám rádi poskytneme na vyžádání.

PROGRAM

Pro večerní program: Salónek s klavírem, čítárna s bohatou knihovnou a televizí, internetový koutek.
Pro firmy: Místnost pro semináře s kapacitou až 40 osob vybavená promítacím plátnem a internetem (propojitelná se salónkem).
Relaxace: Finská sauna s relaxačním koutkem, fitness, termální koupele (za poplatek), masáže (za poplatek, částečné, celkové, reflexní atd.), sluneční terasa (k využití i v zimě), nejbližší lázně Felsentherme jsou vzdáleny 5 minut jízdy od hotelu, novější a modernější Alpentherme v sousedním Bad Hofgastein cca 15 minut jízdy.
Praktické: Prostorná lyžárna s vyhřívanými sušáky na lyžařské boty, parkoviště, garáž (s omezenou kapacitou parkovacích míst), skibus zdarma až k hotelu (zastávka před hotelem).

zobrazit celý text