Hotel-Gasthof Stenitzer

3

Středisko: Schladming Dachstein

Rakousko

Haus im Ennstal

Zimní Alpy
Hotel-Gasthof Stenitzer

Krátká specifikace: Zrenovovaná historická budova hotelu je opravdu pro požitkáře - nachází se jen 5 min od sjezdovek Světového poháru. Nabízí komfortní rodinné pokoje.

0 m

hotel přímo v lyž. areálu

Diskuze k hotelu

Hodnocení

Zavřít
Mapu

DOPRAVA

Pro individuální objednávky doprava vlastní Pro skupiny 6 a více osob možno zajistit dopravu mikrobusem či autobusem Vzdálenosti od Prahy 401 km , od Brna 420 km (z důvodu silničních uzávěr doporučujeme v úvodu zimní sezóny využít dálnic na Linz a Windischgarten) (mapky cesty z Prahy a Brna naleznete na stránce střediska Salzburger Sportwelt Amadé)

UBYTOVÁNÍ

Umístění hotelu: v poklidným tempem žijící vesničce Haus im Ennstal v blízkosti kabinové lanovky na Kaibling (2015 m) Charakter hotelu: hotel byl před třemi lety vybudován v kompletně zrenovovaném objektu ze 16. století. Díky jeho dlouhé historii je tak každý pokoj citlivě a elegantně vybaveným originálem Pokoje : 2-lůžkové s možností až 2 přistýlek nebo rodinné apartmány Vybavení pokojů: apartmány mají oddělené ložnice případně sluneční terasu (s možností komfortního ubytování až pro 7 osob), televizi se satelitem, koupelnu, WC a fén

STRAVOVÁNÍ

Polopenze (v ceně nabídky): - snídaně formou bohatých švédských stolů s bio-koutkem, při večeři možnost výběru z menu o třech chodech, salátový bufet.

VOLNÉ TERMÍNY

 Ceny ubytování a obsazenost ubytování Vám rádi poskytneme na vyžádání.

PROGRAM

Sport: lyžování (121 km udržovaných sjezdovek, trasy světového poháru), běžkování, sáňkování, kluziště, pěší túry, Dachstein Tauern Region je propojen jedním skipasem s dalšími třemi středisky, celkem 860 km sjezdových tratí - každý den tak můžete lyžovat na jiném místě! Relaxace: sauna, krytý bazén (v blízkosti hotelu), solárium Pro večerní program: restaurace, bar, vyjížďka na saních tažených koňmi, dětský koutek Praktické: prostorná lyžárna, parkoviště, zastávka skibusu přímo před hotelem, připojení na internet

zobrazit celý text