Hotel Gaspingerhof

4

Středisko: Zillertal, Hintertux - ledovec

Rakousko

Gerlos am Zillertal

Zimní Alpy
Hotel Gaspingerhof

Krátká specifikace: Luxusní hotel v typickém alpském stylu s pohádkovým wellness ve městečku Gerlos am Zillertal.

LUXUSNÍ 1 km

Hotel je 1 km vzdálený od lyž. areálu

Diskuze k hotelu

Hodnocení

snídaně společenská místnost polopenze výtah finská sauna posilovna garáže zahrada krytý bazén internet venkovní vyhřívaný bazén parkoviště dovolena domácí zvířata seminární místnost posezení u krbu solarium parní lázeň stolní tenis
Zavřít
Mapu

VÝHODY

  • příjemné prostředí
  • pohádkově zařízené wellness
  • výiimečná lokalita

NEVÝHODY

  • hotel vedle kostela se hřbitovem
  • větší vzdálenost od ledovce

DOPRAVA

Pro individuální objednávky doprava vlastní.
Pro skupiny 6 a více osob možno zajistit dopravu mikrobusem či autobusem.
Vzdálenosti od Prahy 555 km, od Brna 636 km (cestu z České republiky si můžete naplánovat pomocí Map24 - ikonu nalezente na této stránce).

UBYTOVÁNÍ

Umístění hotelu: Hotel se nachází na výhodném místě přímo v centru města Gerlos.  Vzdálenost k ledovci je cca. 40 km. Nástupní stanice lanovky Isskogelbahn je od hotelu vzdálena pouhý 1 km. Zastávka skibusu se nachází přímo u hotelu.
Charakter hotelu: Komfortní hotel je zařízený v typickém alpském stylu.  Vhodný pro celoroční dovolenou.
Pokoje: Komfortní dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek formou pohodlných pohovek. Luxusní hotelová apartmá nebo suite pro 2 - 4 osoby.
Vybavení pokojů: Všechny pokoje jsou zařízené s láskou pro detail v tyrolském stylu, každý pokoj je jedinečný. Pokoje jsou vybaveny: koupelna s vanou a sprchou, téměř vždy oddělené WC, fén, satelitní TV, minibar, telefon, rádio, pokojový sejf, téměř ve všech pokojích balkón nebo terasa. Přistýlky jsou ve formě rozkládacího gauče. Hotelová apartmá a suite se skládají ze 2 oddělených pokojů a mají koutek k posezení.
Dvoulůžkový pokoj Auerberg: 23-29 m2, 2-3 osoby, koupelna se sprchou a většinou i vanou/WC, koutek k posezení bez balkónu.
Dvoulůžkový pokoj Zillertal: 30-38 m2, 2-4 osoby, koupelna s vanou nebo se sprchou, oddělené WC, obývací část s rozkládacím gaučem, ve většině s bakónem.
Jednolůžkový pokoj Auerberg: 15-19 m2, koupelna se sprchou/WC, koutek k posezení, bez balkónu.
Jednolůžkový pokoj Waldblick a Fürstlam: 16-18 m2, koupelna se sprchou/WC, koutek k posezení, Fürstlam- King Size postel, balkón.
Juniorsuite Torhelm: 40 m2, 2-4 osoby, koupelna s vanou nebo sprchou a vanou, oddělené WC, balkón na jižní stranu, možnost propojení spojovacími dveřmi s dvoulůžkovým pokojem Auerberg.
Juniorsuite Fürstlalm: 35-40 m2, 2-4 osoby, obývací část s rozkládacím gaučem, koupelna se sprchou nebo vanou, oddělené WC,ve většině s balkónem.
Hotelový apartmán Gaspingerhof: 40-48 m2, 2-5 osob, ložnice, obývací pokoj s rozkládacím gaučem, velký balkón, koupelna a oddělené WC.
Hotelový apartmán  Wilde Krimml: 40 m2, 2-4 osoby, ložnice, obývací pokoj s rozkládacím gaučem, velký balkón, koupelna a oddělené WC, možnost propojení s dvoulůžkovým pokojem Zillertal.
Hotelový apartmán S´zuhäusl: 85 m2, 2-4 osoby, kuchyňka, jídelní kout, ložnice a obývací část s rozkládacím gaučem, krb, luxusní koupelna s whirl vanou, sprchou, privátní sauna, WC, možnost propojení s pokojem Standard.
 

STRAVOVÁNÍ

Polopenze nebo snídaně (v ceně nabídky): Snídaně formou bohatých švédských stolů s bio-koutkem, odpolední svačina, večeře - výběr z menu o čtyřech chodech, salátový bufet, v průběhu týdne speciální večeře – např. fondue, italský bufet, večeře s živou hudbou. Jídelní lístek je také v anglickém jazyce.

VOLNÉ TERMÍNY

Ceny a obsazenost ubytování Vám rádi poskytneme na vyžádání.

PROGRAM

Relaxace: Překrásné wellness centrum je postaveno ve stylu 1000 a jedné noci. Vnitřní i venkovní bazén, finská sauna, parní lázeň, solarium, kosmetika, nově zařízené fitness, relaxační místnost.
Pro večerní program: Sluneční terasa s barem, společenská místnost s možností posezení u krbu, stylová restaurace, hotelový bar, stolní tenis, stolní fotbal, večerní diskotéka.
Pro firmy: Seminární místnost.
Praktické: Parkoviště, garáž, výtah, lyžárna, internet, prostorný dětský koutek, čítárna.

zobrazit celý text