Hotel Galli Tříhvězdičkový hotel3 Zimní Alpy

Lokalita a poloha

Stát:
Itálie
Resort:
Livigno
Město:
Livigno
Vzdálenost z Prahy:
655 km
Vzdálenost z Brna:
791 km
Nejbližší sjezdovka:
do 200 m od ski areálu

Hotel stojí asi kilometr od centra Livigna. Lanovka Carosello 3000 se nachází asi 850 m od hotelu. K lanovce jezdí skibus, který staví přímo před hotelem anebo lze využít lanovku Doss a její přilehné sjezdovky, které se nachází cca 100 m od hotelu.

Výhody

 • blízko lyžařských vleků
 • vlastní wellness
 • nové, čisté pokoje

Nevýhody

 • cena je jen včetně snídaně

Vybavení

Tradiční alpský hotel s vlastním wellness centrem a posilovnou. Hotel si velmi zakládá na klidném pobytu svých hostů a dělá pro to maximum. V hotelu je k dispozici 20 komfortně vybavených pokojů pro 2-5 osob. Všechny pokoje jsou nekuřácké. Čtyřlůžkové pokoje mají klasická, pevná lůžka, ne přistýlky.
Praktické: Wi-Fi připojení zdarma, soukromé parkování, lyžárna, výtah, bezbariérový přístup, 10% sleva v hotelové restauraci.

Aktivity

Restaurace, bar.

Wellness

Vířivka, sauna, aroma parní lázeň, skotská sprcha s tropickým deštěm a mlhou, solarium a fitness. Kosmetické a masážní služby za příplatek.

Ubytování

Pokoj DOUBLE pro 1-2 osoby: Ložnice s dvoulůžkovou postelí a LCD televizorem, koupelna se sprchovým koutem či vanou (vysoušeč vlasů k dispozici), radio, telefon, trezor.
Pokoj TRIPLE pro 3 osoby: Ložnice s dvoulůžkovou postelí, jednolůžkovou pohovkou a LCD televizorem., koupelna se sprchovým koutem či vanou (vysoušeč vlasů k dispozici), radio, telefon, trezor.
Pokoj QUADRUPLE pro 4 osoby: Ložnice s dvoulůžkovou postelí a dvěmi oddělenými postelemi, koupelna se sprchovým koutem či vanou (vysoušeč vlasů k dispozici), radio, telefon, trezor.
Pokoj FAMILY 1: Ložnice s dvoulůžkovou postelí, dětská přistýlka pro dítě od 0-3 let a LCD televizorem, koupelna se sprchovým koutem či vanou (vysoušeč vlasů k dispozici), radio, telefon, trezor.
Pokoj FAMILY 2:  Ložnice s dvoulůžkovou postelí, jednolůžkovou pohovkou pro dítě od 3-12 let a LCD televizorem., koupelna se sprchovým koutem či vanou (vysoušeč vlasů k dispozici), radio, telefon, trezor.
Pokoj FAMILY 3: Ložnice s dvoulůžkovou postelí, jednolůžkovou pohovkou pro dítě od 3-12 let, přistýlkou pro dítě od 0-3 let a LCD televizorem., koupelna se sprchovým koutem či vanou (vysoušeč vlasů k dispozici), radio, telefon, trezor.
Pokoj FAMILY 4: Ložnice s dvoulůžkovou postelí, jednolůžkovou pohovkou pro dítě od 3-12 let, jednolůžkovou postelí pro dítě od 3-12 let a LCD televizorem, koupelna se sprchovým koutem či vanou (vysoušeč vlasů k dispozici), radio, telefon, trezor.
Každý pokoj má vlastní balkón a Wi-Fi připojení zdarma.

Stravování

Snídaně (v ceně nabídky): Snídaně formou bufetu. Možnost připlatit si polopenzi.

Cena nezahrnuje

 • místní pobytová taxa
 • příplatek za polopenzi 20 EUR/osoba/den

Cena zahrnuje

 • ubytování se snídaní
 • Wi-Fi připojení
 • venkovní parkování
 • wellness centrum
 • fitness

Další ubytování v okolí Hotel Galli