Hotel Evianquelle

3

Středisko: Gasteinertal

Rakousko

Böckstein

Zimní Alpy
Hotel Evianquelle

Krátká specifikace: Příjemný hotel s pohodovou domácí atmosférou a prostornými rodinnými pokoji. Vhodný i pro alergiky či astmatiky.

Jen 4 km od lanovek v Bad Gastein!

4 km

Pokoje: dvoulůžkový pokoj standard | dvoulůžkový pokoj komfort | Apartmán | Dvoulůžkový pokoj Grand Lit

Hotel je 4 km vzdálený od lyž. areálu

Diskuze k hotelu

1 příspěvků
zobrazit všechny

Hodnocení

pronájem kol snídaně společenská místnost polopenze finská sauna rybaření garáže zahrada bez stravy (kuchyňka součástí apartmánu) parkoviště posezení u krbu solarium stolní tenis
Zavřít
Mapu

VÝHODY

- Příjemná atmosféra
- Velmi klidná lokalita
- Prostorné pokoje
- Příznivá cena ubytování

NEVÝHODY

- Vzdálenost 4 km k lyžařským areálům
- Nejednotné zařízení pokojů

DOPRAVA

Pro individuální objednávky doprava vlastní.
Pro skupiny 15 a více osob možno zajistit dopravu autobusem.
Vzdálenost od Prahy 485 km, od Brna 552 km.

UBYTOVÁNÍ

Umístění hotelu: Hotel se nachází v samém závěru údolí Gasteiner Tal, na velmi klidném místě kousek od centra Böcksteinu, přímo u hotelu je léčivý pramen. Je nejbližším hotelem k světově unikátním léčivým štolám, využívajícím speleoterapii. Zastávka skibusu je 200 m od hotelu. K lyžařským lanovkám v Bad Gastein je to jen 4 km od hotelu.
Charakter hotelu: Hotel se vyznačuje pohodovou rodinnou atmosférou. Hotel využívá velmi chutnou vodu z léčivého pramene. K dispozici je zde sauna i infračervená kabina.
Pokoje: Nabízí různé typy pokojů, vhodné pro každého (dvoulůžkové pokoje, prostorné pokoje pro rodiny s dětmi, pokoje s plovoucí podlahou pro alergiky a astmatiky, velmi prostorné apartmány).
Vybavení pokojů: Věšina pokojů má oddělenou ložnici a obývací pokoj. Pokoje jsou vybaveny koupelnou s sprchou nebo vanou a WC, satelitní TV, telefonem, rádiem a bezplatnou Wi-Fi, většina pokojů má balkón, některé kuchyňku.

STRAVOVÁNÍ

Snídaně (v ceně nabídky): Snídaně formou bohatých švédských stolů s biokoutkem.

VOLNÉ TERMÍNY

Ceny a obsazenost ubytování Vám rádi poskytneme na vyžádání.

PROGRAM

Relaxace: Finská sauna s relaxačním koutkem, infračervená kabina, solárium /za poplatek/, fitness; nejbližší lázně Felsentherme jsou vzdáleny cca 4 km od hotelu, novější a modernější Alpentherme v sousedním Bad Hofgastein cca 15 minut jízdy. Pro náročnější klientelu je kousek od hotelu připravena také speciální speleoterapie ve štolách bývalých zlatých dolů, ukrytých hluboko pod vrcholkem Radhausbergu.
Pro večerní program:
Salónek s klavírem, knihovnička, stolní tenis.
Praktické: Lyžárna, parkoviště, výtah, Wi-Fi.

zobrazit celý text