Hotel Erika Kitzbühel

4

Středisko: Kitzbühel a Kirchberg

Rakousko

Kitzbühel

Zimní Alpy
Hotel Erika Kitzbühel

Krátká specifikace: Velmi luxusní hotel postavený v secesním stylu se nachází v centru města Kitzbühel.

LUXUSNÍ 300 m

Hotel je 300 m vzdálený od lyž. areálu

Diskuze k hotelu

Hodnocení

baby friendly snídaně společenská místnost polopenze výtah finská sauna posilovna zahrada golf krytý bazén internet masáže venkovní vyhřívaný bazén parkoviště dovolena domácí zvířata seminární místnost posezení u krbu solarium parní lázeň
Zavřít
Mapu

VÝHODY

  • umístění v centru města
  • překrásné vybavení hotelu
  • velká zahrada
  • možnost domacích mazlíčků na hotelu zdarma
  • rozsáhlé wellness

NEVÝHODY

  • vyšší cena, ale odpovídá standardu hotelu
  • nevhodné pro osoby alergické na zvířata

DOPRAVA

Pro individuální objednávky doprava vlastní.
Pro skupiny 6 a více osob možno zajistit dopravu mikrobusem či autobusem.
Vzdálenosti od Prahy 512 km, od Brna 482 km (cestu z České republiky si můžete naplánovat pomocí Map24 - ikonu nalezente na této stránce)

UBYTOVÁNÍ

Umístění hotelu: Hotel je situován jen pár minut pěší chůze od luxusního lyžařského městečka Kitzbühel, přesto se nachází v klidném prostředí, obklopený soukromou hotelovou zahradou. Vzdálenost od vleků je pouhých 5 minut pěší chůze. Hotelové taxi Vás každý den ZDARMA odveze až k lanovce.
Charakter hotelu: Velmi luxusní hotel byl postaven roku  1897 v secesním stylu. Atmosféra a vybavení hotelu odpovídají přelomu století, jsou však doplněny nejmodernějším komfortem a mnoha vymoženostmi. Hotel je veden v rodinném a přátelském duchu jak k lidem, tak ke zvířatům (hotelová zahrada se srnami a kolouškem, kteří jsou ochočení a nechají se krmit).
Vybavení pokojů: Všechny pokoje jsou nově renovovány a vybaveny starožitným nábytkem odpovídajícím stylu hotelu. Každý pokoj je jedinečný.
-Pokoj Erika: oddělená koupelna s vanou a sprchou/WC, rádio, pokojový trezor, telefon, kabelová TV, ve většině balkón.
-Junior Suite"Holiday" ca. 40 m², koupelna s vanou a sprchou/WC, příp. bidet, rádio, pokojový trezor, telefon, kabelová TV, oddělená ložnice od obytné části, ve většině balkón
-Suite "Romantica" ca. 60 m², koupelna s vanou a sprchou/WC, příp. bidet, rádio, pokojový trezor, telefon, kabelová TV, exklusivní oddělený obytný prostor od ložní části, ve většině balkón nebo terasa.

STRAVOVÁNÍ

Polopenze (v ceně nabídky): Snídaně formou bohatých švédských stolů s bio-koutkem a čerstvým pečivem, odpolední bufet - saláty a deserty, odpolední svačina v zimní zahradě,  večeře – výběr ze tří  menu o pěti chodech a bohatý salátový bar, možnost vegetariánské stravy, speciální tématické večeře, bufetové stoly, jídelní lístek je také v angličtině.

VOLNÉ TERMÍNY

Ceny a obsazenost ubytování Vám rádi poskytneme na vyžádání.

PROGRAM

Relaxace: Široké wellness služby, venkovní bázén s vodními atrakcemi, vnitřní bazén 30°C, finská sauna, turecká parní lázeň, eukalyptová parní lázeň, solárium, solná jeskyně, Thermarium, relaxační místnost s hudbou, světlem a aromaterapií, fitness. Dále za poplatek možnost objednávky kosmetických služeb, manikúrních a pedikúrních služeb i masáží.
Pro večerní program: Hotelová restaurace, hotelový bar, stolní tenis, internetový koutek, zahrada, společenská místnost.
Pro děti: Dětský koutek.
Praktické: Prostorná lyžárna, výtah, parkoviště, garáž, internet W-Lan. Zdarma hotelové taxi ke sjezdovce. Skipasy je možné zakoupit přímo na recepci hotelu.

zobrazit celý text