Hotel Crystal

4

Středisko: Zillertal, Hintertux - ledovec

Rakousko

Fügen

Zimní Alpy
Hotel Crystal

Krátká specifikace: Komfortní hotel s překrásným výhledem na údolí Zillertalu nabízí klidnou relaxaci v pestré wellness zóně. Hotel je vzdálen asi 30 min od ledovce Hintertux, 300m od údolní stanice lanovky Spieljochbahn a 700m od centra Fügenu.

300 m

Pokoje: Dvoulůžkový pokoj Standard | Dvoulůžkový pokoj Superior

Hotel je 300 m vzdálený od lyž. areálu

Diskuze k hotelu

Hodnocení

baby friendly pronájem kol společenská místnost výtah finská sauna posilovna zahrada krytý bazén internet masáže parkoviště dovolena domácí zvířata seminární místnost solarium parní lázeň stolní tenis vířivka
Zavřít
Mapu

VÝHODY

  • široká nabídka wellness služeb
  • umístění hotelu na klidném místě vhodném pro starší generaci a rodiny s dětmi
  • překrásná členitá zahrada s dětským hřištěm a panoramatickým výhledem
  • ve vzdálenosti 1 h se nabízí 8 golfových hřišť

NEVÝHODY

  • wellness otevřeno pouze do 20h
  • starší vybavení pokojů a společné balkony

DOPRAVA

Pro individuální objednávky doprava vlastní.
Pro skupiny 6 a více osob možno zajistit dopravu mikrobusem či autobusem.
Vzdálenosti od Prahy 516 km, od Brna 589 km

UBYTOVÁNÍ

Umístění hotelu: Hotel se nachází na klidném a slunném místě v městečku Fügen s překrásným výhledem do údolí Zillertalu.
Charakter hotelu: Hotel je vhodný pro starší generaci upřednostňující klidné prostředí a relaxaci. Mírně starší vybavení hotelových pokojů se společnými balkony není vhodné pro náročné klienty, ceny jsou však velmi příznivé. Prostorná terasa s přilehlým barem jsou velmi útulné a moderní.
Pokoje: Ubytování je možné ve dvoulůžkových pokojích, rodinných pokojích a hotelových suite (ve velikostech 21 - 55 m2). Většina pokojů má balkon a možnost přistýlek ve formě rozkládacích pohovek. Rodinné pokoje nabízejí i malý koutek s posezením.
Vybavení pokojů: Všechny pokoje mají koupelnu se sprchovým koutem či vanou, WC, TV, telefon, rádio a pokojový sejf.

STRAVOVÁNÍ

Polopenze (v ceně nabídky): Snídaně jsou podávány formou bufetového stolu s výběrem croissantů, muffinů a jiného pečiva. Nechybí ani čerstvé ovoce, pomerančový juice nebo vejce se špekem. Mnohé zaujme i koutek s bio produkty. K večeři mají hosté možnost volby ze tří menu o čtyřech chodech a vyberou si i z pestrého salátového bufetu. Je zde možnost vegetariánského stravování. Jednou týdně se podává gala večeře a tirolské speciality. Pro děti je nachystané dětské menu.

VOLNÉ TERMÍNY

 Ceny a obsazenost ubytování Vám rádi poskytneme na vyžádání.

PROGRAM

Relaxace: Hostům se nabízí široký výběr wellness služeb na ploše 950m2. Krytý bazén s proskleným výhledem do zahrady má osvětlenou jeskyni, masážní trysky, vodopád a horkou vířivku. Dětský wellness koutek je vybaven brouzdalištěm a vířivkou. Výběr saun je také pestrý - finská sauna, bio sauna, aroma jeskyně, parní lázeň, Kneippovy vaničky aj. V relaxační zóně najde každý svůj klid, k dispozici jsou i vodní postele. Je možné využít také širokých kosmetických a masážních služeb.
Pro večerní program: Vinaři rádi využijí útulný vinný sklípek, který se chlubí více než 100 druhy vín z celého světa. Hotelový bar nabízí výborné coctaily s výhledem na panorama. Hotel pořádá hudební a taneční večery.
Pro děti: Děti mají možnost si hrát ve vybavené místnosti pro nejmenší nebo na venkovním dětském hřišti. Stolní tenis nebo video je k dispozici nejen pro starší děti. Velmi oblíbené je i oddělené dětské wellness!
Praktické: Seminární místnost o velikosti 100m2 je vhodná pro semináře, meetingy a různé workshopy. Má přímý vchod do zahrady a nejmodernější technické vybavení až pro 100 osob. V konferenční místnosti mohou hosté využívat neomezeně bezdrátový internet. Prostorná a členitá zahrada s terasou o rozloze 3200m2 je přímo stvořená pro odpočinek a relaxaci.

zobrazit celý text