Haus Andreas

3

Středisko: Ski Juwel Alpbachtal Wildschönau

Rakousko

Alpbach

Zimní Alpy
Haus Andreas

Krátká specifikace: Komplex tří domů s výběrem pokojů i apartmánů má tradiční tyrolský styl a útulnou rodinnou atmosféru.

2 km

Hotel je 2 km vzdálený od lyž. areálu

Diskuze k hotelu

Hodnocení

společenská místnost finská sauna internet parkoviště
Zavřít
Mapu

VÝHODY

  • příjemné ubytování na klidném místě a přesto v blízkosti centra
  • domácí atmosféra

NEVÝHODY

  • větší vzdálenost od vleků

DOPRAVA

Pro individuální objednávky doprava vlastní.
Pro skupiny 6 a více osob možno zajistit dopravu mikrobusem či autobusem.
Vzdálenosti od Prahy 512 km, od Brna 584 km (cestu z České republiky si můžete naplánovat pomocí Map24 - ikonu nalezente na této stránce).

UBYTOVÁNÍ

Umístění domu: Domy Andreas, Rossstall a Klara jsou od sebe vzdáleny jen několik kroků a nacházejí se v krásné vesničce Alpbach. Lákají své klienty klidnou a slunečnou polohou a překrásným panoramatickým výhledem na tyrolské pohoří. V blízkosti se nachází zastávka skibusu, který veze lyžaře ke 2 km vzdálené stanici gondoly.
Charakter domů: Komplex tří domů s výběrem pokojů i apartmánů má tradiční tyrolský styl a útulnou rodinnou atmosféru.
Vybavení pokojů: ***dům Andreas a ***dům Rossstal nabízejí ubytování v jednolůžkových, dvoulůžkových a rodinných pokojích se sprchou či vanou, WC, TV a rádiem, ve většině s balkonem. V domě Klara jsou k dispozici 3 apartmány o velikosti 55 m2 (ložnice s dvoulůžkem a ložnice s patrovou postelí, chodba, koupelna s vanou a oddělené WC, kuchyňka s myčkou nádobí, kávovarem, nádobím, TV, rozkládacím gaučem a jídelním koutem) s balkonem. V apartmánech jsou k dispozici ručníky i ložní prádlo.

STRAVOVÁNÍ

Polopenze (v ceně nabídky): Dům Andreas nabízí snídaňový bufet s čerstvým pečivem a domácími produkty a večer výběr ze dvou menu o třech chodech. Klienti ubytovaní v ostatních domech si mohou snídani v hotelu přiobjednat a docházet na ni.

VOLNÉ TERMÍNY

Ceny a obsazenost ubytování Vám rádi poskytneme na vyžádání.

PROGRAM

Relaxace: V domě Rossstal se nachází sauna.
Pro večerní program: Bar je v domě Andreas.
Praktické: Parkoviště je pro všechny domy společné a zdarma. Společenská místnost se nachází v domech Andreas a Rossstall, terasa je v domě Andreas a lyžárna je v domě Rosstall a Klara.

zobrazit celý text