Gina´s Kinderhotel

4

Středisko: Villach Region

Rakousko

Drobollach am Faaker See

Zimní Alpy
Gina´s Kinderhotel

Krátká specifikace: Top-dětský hotel pro rodiče a děti v jakémkoliv věku v blízkosti 3 lyžařských středisek.

LUXUSNÍ 7 km

Hotel je 7 km vzdálený od lyž. areálu

Diskuze k hotelu

Hodnocení

baby friendly snídaně polopenze výtah finská sauna rybaření posilovna zahrada krytý bazén internet masáže venkovní vyhřívaný bazén parkoviště dovolena domácí zvířata solarium parní lázeň stolní tenis tenis
Zavřít
Mapu

DOPRAVA

Pro individuální objednávky doprava vlastní.
Pro skupiny 6 a více osob možno zajistit dopravu mikrobusem či autobusem.
Vzdálenosti od Prahy 577 km, od Brna 488 km (cestu z České republiky si můžete naplánovat pomocí Map24 - ikonu nalezente na této stránce).

UBYTOVÁNÍ

Umístění hotelu: Pětismajlíkový dětský hotel se nachází v obci Drobolach v bezprostřední blízkosti jezera Faaker See na klidném místě, v nejbližším okolí se nacházejí 3 lyžařská střediska, do kterých Vás bezplatně přepraví skibus.
Charakter hotelu: Moderní a luxusně zařízený hotel, s kompletním rodinným vybavením vč. nejnovějších "babysitterů" - hlídacích zařízení.
Pokoje: Rodinné suity různých velikostí jsou zařízené pro pohodlí celé rodiny. Hotel má kapacitu pro ubytování cca 30 rodin.
Vybavení pokojů: Všechny suity jsou vybaveny koupelnou s vanou nebo sprchovým koutem, rádiem, telefonem, lednicí, pokojovým sejfem, televizí, hlídacím zařízením. Některé suity mají balkon. Všechny pokoje jsou nekuřácké.
Country Suite: pro 2 - 5 osob, 35 - 40 m2, ložnice pro rodiče s obývacím koutkem, dětský pokoj s patrovou postelí nebo dětskou postýlkou, dětské vybavení.
Mountain Suite: pro 2 - 5 osob, 35 - 45 m2, 2 oddělené ložnice, obývací koutek, mikrovlnná trouba, dětské vybavení.
Pool Suite: pro 2 - 5 osob, 50 - 60 m2, 2 oddělené ložnice, obývací pokoj nebo obývací kout, balkon, dětské vybavení.
Big-Family Suite: pro 4 - 6 osob, cca 90 m2, 3 oddělené ložnice, obývací pokoj, balkon, dětské vybavení.
LUXUS-Captain Suite: pro 4 - 8 osob, přes 100 m2, 4 ložnice, obývací pokoj, čtecí koutek, balkon s výhledem na jezero, dětské vybavení.

STRAVOVÁNÍ

All-inclusive (v ceně nabídky): Snídaně formou bohatých švédských stolů s bio-koutkem a čerstvým pečivem, polední bufet a čerstvé saláty, večer menu o 5 chodech s možností volby ze 3 hlavních jídel, z toho 1 vegetariánské, 1x týdně selský nebo italský bufet, denně čerstvé ovoce, odpolední káva se zákuskem, nealkoholické nápoje a čajový bar k dispozici po celý den. 
Pro děti k dispozici baby-koutek s kašemi, přesnídávkami, džusy, čaje a denně odpolední zmrzlina.

VOLNÉ TERMÍNY

Ceny ubytování a obsazenost ubytování Vám rádi poskytneme na vyžádání.

PROGRAM

Relaxace: Široké wellness služby - 4 vytápěné vodní parky pro děti každého věku, vnitřní a venkovní bazén pro dospělé, parní jeskyně, solárium, jemná parní lázeň,  finská sauna, bylinková sauna, masážní trysky, relaxační místnost, kosmetické služby, masáže, zábaly a koupele.
Pro večerní program: hotelová restaurace, hotelový bar, biliár, stolní fotbal, internetový koutek, casino, zahrada.
Pro děti: Dětská herna, dětské bazény, divadlo, kurzy plavání - za příplatek, playstation, tříkolková Grand Prix, dětská Driving Range vč. golfových holí, k dispozici veškeré dětské vybavení (dětské příbory, dětské židličky, ohřívače kojeneckých lahví), pečovatelky. Pro děti od 2 let k dispozici také lyžařská plínková školka s kouzelným kobercem a lyžařským kolotočem.
Praktické: Lyžárna, výtah, parkoviště.

zobrazit celý text