Gasthof Romantik Krone

Středisko: Garmisch-Partenkirchen, Reutte

Rakousko

Lechaschau Tirol

Zimní Alpy
Gasthof Romantik Krone

Krátká specifikace: Rodinný gasthof s romantickou atmosférou a množstvím kulturních a sportovních aktivit v blízkém okolí.

1 km

Hotel je 1 km vzdálený od lyž. areálu

Diskuze k hotelu

Hodnocení

baby friendly pronájem kol snídaně společenská místnost polopenze finská sauna posilovna zahrada internet parkoviště stolní tenis
Zavřít
Mapu

VÝHODY

  • doprovodné programy
  • příjemná atmosféra a milí majitelé domu
  • historický objekt

NEVÝHODY

  • chybí výtah

DOPRAVA

Pro individuální objednávky doprava vlastní.
Pro skupiny 6 a více osob možno zajistit dopravu mikrobusem či autobusem.
Vzdálenosti od Prahy 525 km, od Brna 630 km (cestu z České republiky si můžete naplánovat pomocí Map24 - ikonu nalezente na této stránce).

UBYTOVÁNÍ

Umístění hotelu: Rodinný gasthof s romantickou atmosférou obklopený alpskými vrcholky a průzračnými jezery se nachází na klidném místě ve městě Lechaschau. Nejbližší lanovka je vzdálená 1 km, zástavka skibusu se nachází přímo před domem.
Charakter hotelu: Romantickou atmosféru historického domu, který byl původně sídlem soudu, dotváří příjemná restaurace i útulné komůrky pro soukromé posezení. Zahradní restaurace v historickém altánu z 19. století je v původním dřevěném stylu.
Pokoje: K dispozici je celkem 27 vkusně a útulně zařízených pokojů, jedná se o dvoulůžkové pokoje a romantické suity. Standardní dvoulůžka i suite mají koupelnu se sprchovým koutem nebo vanou, WC, fén, rádio, telefon, kabelovou televizi, pokojový sejf, koutek s posezením, gauč a možnost připojení na internet. Romantický nádech suite doplňují kachlová kamna a posezení na balkónech s výhledem na hory Hahnenkamm a Säuling.

STRAVOVÁNÍ

Polopenze (v ceně ubytování): Snídaně jsou formou bohatých bufetových stolů s různými druhy čerstvého pečiva a produkty z vlastního hospodářství, jako jsou různé druhy salámů a šunka od kvalitního řezníka, sýry, ovoce, jogurty, mléko, domácí marmelády a med. U snídaně jsou nabízeny čerstvé džusy, káva a nechybí ani koutek s müsli. U večeří je možnost výběru ze čtyř hlavních pokrmů o čtyřech až pěti chodech. Vynikající kuchyně pod vedením majitele domu nabízí také salátový bufet, vegetariánské stravování a speciální tématické večery. Gasthof nabízí možnost dietního stravování. V ceně polopenze je také odpolední káva s čerstvým koláčem a k večeři dva nápoje dle vlastního výběru. Jídelní lístek je i v anglickém jazyce.

VOLNÉ TERMÍNY

Ceny a obsazenost ubytování Vám rádi poskytneme na vyžádání.

PROGRAM

Relaxace: Finská sauna, parní lázeň, fitness, masáže.
Pro večerní program: Hotelová restaurace, zahradní restaurace v altánu, malé komůrky pro romantické posezení, zahrada, stolní tenis a fotbálek. Zahradní restaurace v historickém altánu je vhodná i pro uzavřené společenské akce.
Praktické: Hotel zajišťuje různé programy, jako například dopolední gymnastiku, organizované túry zimní krajinou pěšky i na běžkách, jízdu na saních v koňském spřežení. V hotelu je lyžárna a sušárna, půjčovna kol, internetový koutek, dětský koutek, parkoviště před hotelem. Skibus zastavuje před hotelem.

zobrazit celý text