Gästehaus Anneliese

Středisko: Schladming Dachstein , Salzburger Sportwelt Amadé

Rakousko

Filzmoos

Zimní Alpy
Gästehaus Anneliese

Krátká specifikace: Vkusně zařízené apartmány přímo u údolní stanice lanovky s možností využívat wellness v Hotelu Hanneshof.

0 m

Pokoje: Studio Typ A | Apartmán Typ C | Studio Typ B

hotel přímo v lyž. areálu

Diskuze k hotelu

Hodnocení

bez stravy (kuchyňka součástí apartmánu) parkoviště
Zavřít
Mapu

VÝHODY

- poloha přímo u sjezdovky

- možnost využití wellness v sousedním 4* hotelu

- možnost dokoupení stravování v sousedním 4* hotelu

- slevy na sportovní vybavení

DOPRAVA

Pro individuální objednávky doprava vlastní.
Pro skupiny 6 a více osob možno zajistit dopravu mikrobusem či autobusem.
Vzdálenosti od Prahy 453 km, od Brna 501 km (cestu z České republiky si můžete naplánovat pomocí Map24 - ikonu nalezente na této stránce).

UBYTOVÁNÍ

Umístění: Apartmánový dům se nachází v centru městečka Filzmoos ve středisku Salzburger Sportwelt Amadé, leží nedaleko 4* Hotelu Hanneshof, kde se mohou hosté ubytování v apartmánech stravovat. Ideální poloha přímo u údolní stanice kabinkové lanovky.
Charakter apartmánů: Vkusně zařízené apartmány přímo u údolní stanice lanovky.
Apartmány: Apartmány pro  2-4 osoby, všechny mají balkón.
Vybavení apartmánů: Apartmán typ A pro 2 osoby a typ B pro 2-4 osoby: prostorné studio, sprcha nebo vana/ WC, kuchyňka (elektrický sporák,  lednice, kávovar, nádobí), fén, pokojový sejf, kabelová televize. Apartmán typ C pro 2 -4 osoby: velmi prostorný dvoupokojový apartmán, sprcha nebo vana/ WC, kuchyňka ( elektrický sporák,  lednice, kávovar, nádobí), fén, pokojový sejf, kabelová televize. Je možno přiobjednat dětskou postýlku.

STRAVOVÁNÍ

V ceně apartmánů není zahrnuto stravování, jsou zde k dispozici vybavené kuchyňky. Stravu je možné za příplatek zakoupit v Hotelu Hanneshof (snídaně 9 EUR os./den a polopenze až 25 EUR os./den).

VOLNÉ TERMÍNY

Ceny ubytování a obsazenost ubytování Vám rádi poskytneme na vyžádání.

PROGRAM

Volný čas: možnost využívat wellnes oázu v 4* Hotelu Hanneshof: vnitřní bazén, 2 whirlpool, finská sauna, infračervená kabina, bylinková sauna, parní lázeň.
Praktické: obchod v hotelu Hanneshof se sportovními potřebami "ALL FOR SKI" - hosté apartmánu zde mají slevy, skibus zdarma, parkoviště, lyžárna.

zobrazit celý text