Ferienappartements Raika

Středisko: Salzburger Sportwelt Amadé, Schladming Dachstein

Rakousko

Filzmoos

Zimní Alpy
Ferienappartements Raika

Krátká specifikace: Vkusně zařízené apartmány v centru městečka Filzmoos, možnost využívat wellness v 4* Hotelu Hanneshof.

300 m

Pokoje: Typ B | Typ C | Typ D | Typ A

Hotel je 300 m vzdálený od lyž. areálu

Diskuze k hotelu

Hodnocení

bez stravy (kuchyňka součástí apartmánu) parkoviště
Zavřít
Mapu

VÝHODY

- malá vzdálenost od sjezdovek

DOPRAVA

Pro individuální objednávky doprava vlastní.
Pro skupiny 6 a více osob možno zajistit dopravu mikrobusem či autobusem.
Vzdálenosti od Prahy 453 km, od Brna 501 km (cestu z České republiky si můžete naplánovat pomocí Map24 - ikonu nalezente na této stránce).

UBYTOVÁNÍ

Umístění: Apartmánový dům se nachází v centru městečka Filzmoos ve středisku Salzburger Sportwelt Amadé, leží nedaleko 4* hotelu Hanneshof, kde se mohou hosté ubytování v apartmánech stravovat. Lanovky jsou vzdálené přibližně 300 metrů.
Charakter apartmánů: Vkusně zařízené apartmány v centru městečka Filzmoos.
Apartmány: Apartmány pro 2-6 osob, většina pokojů má balkón.

Vybavení apartmánů:
Apartmán typ A pro 2 osoby: cca.19-27 m2, obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem, koupelna se sprchou/ WC, kuchyňský kout, kabelová televize a telefon.
Apartmán typ B pro 4 osoby: cca.34 m2, ložnice, obývací pokoj s rozkládací pohovkou, kuchyně, koupelna s vanou/WC, předsíňka, telefon a kabelová televize, balkón.
Apartmán typ C pro 4-5 osoby: cca.55 m2, ložnice se třemi lůžky, obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro 2 osoby, kuchyně, koupelna s vanou/WC, předsíňka, telefon a kabelová televize, balkón.
Apartmán typ D pro 6 osob: cca. 57 m, ložnice, 2 obývací pokoje/ložnice, kuchyně, koupelna s vanou i sprchou/ WC, předsíňka, kabelová televize, telefon, balkón.

STRAVOVÁNÍ

V ceně apartmánů není zahrnuto stravování, jsou zde k dispozici vybavené kuchyňky. Stravu je možné za příplatek zakoupit v Hotelu Hanneshof (snídaně 10 EUR os./den, polopenze 25 EUR os./den).

 

VOLNÉ TERMÍNY

Ceny ubytování a obsazenost ubytování Vám rádi poskytneme na vyžádání.

PROGRAM

Volný čas: možnost využívat bazén a wellness v hotelu Hanneshof.
Praktické: obchod v hotelu Hanneshof se sportovními potřebami "ALL FOR SKI" - hosté apartmánu zde mají slevy, skibus zdarma, parkoviště, lyžárna.

zobrazit celý text