Familienhotel Seetal

4

Středisko: Zillertal

Rakousko

Kaltenbach

Zimní Alpy
Familienhotel Seetal

Krátká specifikace: Luxusní hotel s exkluzivní nabídkou vyžití pro děti, ideální pro rodinnou dovolenou!

LUXUSNÍ 0 m

Pokoje: Dvoulůžkový pokoj Hochzillertal | Dvoulůžkový pokoj Romantik | Apartmá Hamberg | Junior Studio Kreuzjoch

hotel přímo v lyž. areálu

Diskuze k hotelu

Hodnocení

baby friendly snídaně společenská místnost polopenze výtah finská sauna posilovna zahrada krytý bazén internet masáže venkovní vyhřívaný bazén parkoviště dovolena domácí zvířata solarium parní lázeň stolní tenis vířivka
Zavřít
Mapu

VÝHODY

 - exkluzivní vybavaní a zařízení pro děti

- bohaté wellness služby

- na lyžích z hotelu přímo k lanovce

NEVÝHODY

 - hotel bývá díky své jedinečnosti často obsazený

DOPRAVA

Pro individuální objednávky doprava vlastní. 
Pro skupiny 6 a více osob možno zajistit dopravu mikrobusem či autobusem.
Vzdálenosti od Prahy 525 km, od Brna 586 km 

UBYTOVÁNÍ

Umístění hotelu: Krásný dětský hotel se nachází ve městečku Kaltenbach, přímo na svahu lyžařského areálu Hochzillertal-Hochfügen. Na lyžích můžete přímo z hotelu sjet k vleku, který Vás vyveze do střediska Hochzillertal. 
Charakter hotelu: Luxusně zařízený hotel s veškerým vybavením pro děti, ideální pro rodinnou dovolenou. K dispozici je celkem 95 pokojů, hotelových apartmá a suite.
Pokoje: Rodinné suite (4-6 osob), Junior studio (2-5 osob), hotelové apartmá (2-6 osob), dvoulůžkové pokoje (2-4 osoby), jednolůžkové pokoje.
Vybavení pokojů: Rodinné suite: 75 m2, ložnice s koupelnou, rohovou vanou a sprchou, fén, další dvoulůžková ložnice s koupelnou se sprchou, WC, TV, obývací pokoj se sedacím koutkem, pohovka, sejf, telefon, balkon, vlastní infračervená kabinka.
Junior studio: 45 m2, ložnice se sedacím koutkem, koupelna s vanou a sprchou, fén, WC oddělené, TV, obývací pokoj s komfortní rozkládací pohovkou pro děti, telefon, sejf, balkon.
Hotelové apartmá: 35-60 m2, ložnice se sedacím koutkem, koupelna s vanou, sprchou, nebo obojím, fén, oddělené WC, TV, obývací pokoj s komfortní rozkládací pohovkou pro děti, telefon, sejf, balkon. Některé apartmány mají navíc jednu další ložnici s patrovou postelí pro děti a krb v obývacím pokoji.Největší apartmán pro 4-6 osob disponuje třemi ložnicemi (z toho v jedné je patrová postel) a kachlovými kamny. Některé apartmány se nachází v zahradě, v útulné "chatě" v soukromí.
Dvoulůžkové pokoje: 20-25 m2, ložnice se sedacím koutkem, TV, koupelna s vanou nebo sprchou, WC, fén, sejf, 1-2 přistýlky pro děti (na vyžádání), balkon.
Dvoulůžkový pokoj "Romantik": 30 m2, nachází se v romantické chatě cca 20 m od hotelu v zahradě, ložnice se sedacím koutkem, krb, TV, koupelna, sprcha, WC, fén, sejf, na přání 1-2 přistýlky pro děti, venkovní posezení.   

 


 

 

STRAVOVÁNÍ

Polopenze (v ceně nabídky): Snídaně formou bohatých švédských stolů, večeře výběr ze tří menu o čtyřech chodech, salátový bufet, desertní bufet, možnost vegetariánského stravování. Jídelní lístek je také v anglickém jazyce. Hotel pořádá speciální tematické večery.

VOLNÉ TERMÍNY

Ceny a obsazenost ubytování Vám rádi poskytneme na vyžádání.

PROGRAM

Relaxace: Wellness oáza - finská sauna, bio sauna, parní komora, solná komora, Kneippovy vaničky, relaxační místnost, whirlpool a solárium za poplatek, vnitřní a venkovní bazén s masážními tryskami, dětský bazén, venkovní "čertovská" sauna u jedinečné laguny s možností koupání (půlka laguny je studená a půlka vyhřívaná), relaxační "chata" na vyvýšeném místě nad čertovskou saunou s panoramatickým výhledem, možnost objednání masáží, fitness s panoramatickým výhledem, kosmetika a beauty služby.  
Pro večerní program: Hotelový bar, společenská místnost, billiard.
Pro děti: Legendární venkovní zábavní a dobrodružný park pro děti: vodní tobogán s gumovými kruhy, dětský bazén, velká skluzavka, trampolína, prolézačky, houpačky, 8 m vysoká horolezecká stěna, hřiště a pískoviště pro nejmenší, skákací hrad, indiánský stan, minizoo s poníky a domácími zvířátky, možnost zahrát si basketbal, volejbal, fotbal, badminton, stolní tenis. Vnitřní dětský koutek s množstvím hraček, možnost malování atd. Pro starší děti playstation, stolní fotbal, biliard, hrací automaty, vnitřní lezecká stěna, karty a deskové hry. V zimě možnost hlídání dětí od 15.00 – 21.00 hodin od neděle do pátku. Zapůjčení výbavičky pro nejmenší (dětský telefon, židlička, dětská postýlka, ohřívač lahviček…)  
Praktické: Vyhřívaná lyžárna, výtah, parkování, připojení k internetu (W-lan) zdarma.

zobrazit celý text