Falkensteiner Spa Hotel Bleibergerhof

4

Středisko: Millstättersee - Goldeck

Rakousko

Bad Bleiberg

Zimní Alpy
Falkensteiner Spa Hotel Bleibergerhof

Krátká specifikace: Elegantní hotel s termální vodou jedinečného korutanského SPA.

LUXUSNÍ 6 km

Hotel je 6 km vzdálený od lyž. areálu

Diskuze k hotelu

Hodnocení

snídaně společenská místnost polopenze finská sauna posilovna krytý bazén internet masáže venkovní vyhřívaný bazén parkoviště dovolena domácí zvířata seminární místnost posezení u krbu solarium parní lázeň
Zavřít
Mapu

VÝHODY

- termální voda

- ski safari balíčky

- výhodné balíčky pro firemní zájezdy

 

NEVÝHODY

- není zařízen pro děti

DOPRAVA

Pro individuální objednávky doprava vlastní.
Pro skupiny 6 a více osob možno zajistit dopravu mikrobusem či autobusem.
Vzdálenosti od Prahy 575 km, od Brna 506 km (cestu z České republiky si můžete naplánovat pomocí Map24 - ikonu nalezente na této stránce).

UBYTOVÁNÍ

Umístění hotelu: Hotel patřící ke známé hotelové sítí Falkensteiner se nachází v lázeňském městečku Bad Bleiberg - jižním termálním údolí Korutan uprostřed přírodního parku Erzberg Dobratsch. Hotel má ideální polohu pro běžky, sáňkování či ski safari. Nejbližší lyžařské areály jsou Villacher Alpe/Dobratsch (6 km), Tarvisio (10 km), Arnoldstein/Dreiländereck (10 km), Gerlitzen/Villach (19 km).
Charakter hotelu: Wellness hotel s termální vodou vhodný pro ski-safari a nabízející příjemné ceny i zkrácené pobyty pro skupiny.
Pokoje: Hotel má k dispozici 76 dvoulůžkových pokojů (36 m²), 30 rodinných/junior suite (45 m²) a 2 senior suite (50 m²).
Vybavení pokojů: Koupelna se sprchovým koutem nebo vanou, WC, dále fén, váha, satelitní TV, minibar, pokojový sejf, balkon, internetové připojení.

STRAVOVÁNÍ

Polopenze (v ceně nabídky): Snídaně formou bohatých švédských stolů s bio-koutkem a čerstvým pečivem, večeře - výběr ze tří menu o pěti chodech, vegetariánská strava, speciality místní i mezinárodní kuchyně. Při přípravě jídel je kladen důraz na zdravou stravu. 

VOLNÉ TERMÍNY

Ceny a obsazenost ubytování Vám rádi poskytneme na vyžádání.

PROGRAM

Relaxace: Wellness oáza a vodní svět o rozloze 2500 m², vnitřní a vyhřívaný venkovní bazén s termální vodou, možnost koupání v přírodním jezírku, finská sauna, parní lázeň, bylinková sauna, infračervená kabina, 2 různé SPA (rustikální a moderní), whirlpool, relaxační místnost, možnost objednání masáží a různých kosmetických služeb (za poplatek), solárium (za poplatek), kardio-fitness.
Pro večerní program: Čtyři různé restaurace, vinný sklípek, hotelový bar s krbem, terasa, stylová stube, kuřácký koutek, zahrada s malebným parkem.
Pro firmy: velká seminární místnost (118 m²) a menší seminární místnost (78 m²), obě jsou rozdělitelné do dvou menších částí, místnosti jsou klimatizované a vybaveny moderní technikou.
Praktické: Hotelová hala s recepcí, parkoviště.

zobrazit celý text

CENOVÉ INFORMACE