Falkensteiner Hotel & Spa Royal Seefeld

4

Středisko: Olympiaregion Seefeld

Rakousko

Seefeld

Zimní Alpy
 Falkensteiner Hotel & Spa Royal Seefeld

Krátká specifikace: Luxusní hotel v Seefeldu s bohatou nabídkou wellness, vhodný také pro milovníky golfu.

LUXUSNÍ 1,5 km

Pokoje: Wildmoos Suite | Dvoulůžkový pokoj "Föhrenwald" | Dvoulůžkový pokoj "Reitherspitze" | Dvoulůžkový pokoj "Hohe Munde" | Junior suite "Wetterstein" | Inntal Suite | Panorama Suite Royal

Hotel je 1,5 km vzdálený od lyž. areálu

Diskuze k hotelu

Hodnocení

snídaně společenská místnost výtah finská sauna posilovna garáže zahrada golf krytý bazén internet masáže venkovní vyhřívaný bazén parkoviště dovolena domácí zvířata seminární místnost posezení u krbu parní lázeň
Zavřít
Mapu

VÝHODY

- nádherné wellness

- vhodné pro firemní pobyty

NEVÝHODY

- 1 km od lyžařského areálu

DOPRAVA

Pro individuální objednávky doprava vlastní.
Pro skupiny 6 a více osob možno zajistit dopravu mikrobusem či autobusem.
Vzdálenosti od Prahy 509 km, od Brna 710 km 

UBYTOVÁNÍ

Umístění hotelu: Elegantní hotel patřící k luxusní síti Falkensteiner hotelů se nachází ve městečku Seefeld, v blízkosti 18-ti jamkového golfového hřiště.
Charakter hotelu: Luxusně zařízený wellness hotel vhodný pro letní i zimní dovolenou, disponující celkem 126 pokoji.
Pokoje: Dvoulůžkové pokoje pro 2 dospělé osoby a max.1 dítě (17-25 m2), Junior a Senior Suite pro 2 dospělé osoby a 2 děti (38-78 m2).
Vybavení pokojů: Pokoje jsou vybaveny WC, koupelna se sprchou nebo vanou, balkon, terasa, sedací koutek, minibar, fén, satelitní TV, rádio, telefon, pokojový sejf a připojení k internetu.

STRAVOVÁNÍ

Polopenze (v ceně nabídky): Vital snídaně formou bohatých bufetových stolů, večeře výběr z menu o pěti chodech nebo bufetové stoly.

VOLNÉ TERMÍNY

 Ceny ubytování a obsazenost ubytování Vám rádi poskytneme na vyžádání.

PROGRAM

Relaxace: wellness oáza Acquapura SPA 3500 m2: vnitřní a venkovní bazén (celoročně vyhřívaný), několik typů saun, solná jeskyně, caldarium, tyrolská sauna, laconium, tepidárium, infračervená kabinka, ledová studna, odpočívárna s vyhřívanými lehátky a s vodními postelemi, 2 solária (za poplatek), fitness, beauty-salon a masáže (za poplatek), exklusivní soukromé "asijské SPA" (za poplatek).
Pro večerní program: Lounge, zimní zahrada, knihovna, sluneční terasa s lehátky, hotelové restaurace, hotelový bar s krbem, vital bistro.
Pro firmy: Moderní konferenční centrum až pro 150 osob, 6 seminárních místností. Zdarma k dispozici podium, taneční parket, řečnický pultík, nástěnka, promítací zeď, monitor, telefon-fax, ISDN-připojení k internetu, CD přehrávač, mikrofony. Za poplatek internet WLAN.
Praktické: Parkoviště, garáž.

zobrazit celý text

CENOVÉ INFORMACE