Falkensteiner Club Funimation Katschberg

4

Středisko: Katschberg

Rakousko

Katschberghöhe

Zimní Alpy
Falkensteiner Club Funimation Katschberg

Krátká specifikace:

Luxusní hotel s několika bazény, vhodný pro rodiny s dětmi a umístěný v blízkosti lyžařských sjezdovek.

LUXUSNÍ 100 m

Pokoje: Dvoulůžkový pokoj | Rodinný pokoj Klassik | Rodinný pokoj Royal | Rodinná Suite Klassik | Rodinná Royal Suite

Hotel je 100 m vzdálený od lyž. areálu

Diskuze k hotelu

3 příspěvků
zobrazit všechny

Hodnocení

baby friendly společenská místnost polopenze výtah finská sauna posilovna masáže venkovní vyhřívaný bazén parkoviště seminární místnost solarium parní lázeň stolní tenis vířivka
Zavřít
Mapu

VÝHODY

  • u lyžařských sjezdovek
  • ideální pro rodiny s dětmi
  • nádherné wellness

DOPRAVA

Pro individuální objednávky doprava vlastní.
Pro skupiny 15ti a více osob je možné pronajmout autobus.
Vzdálenosti od Prahy 497 km, od Brna 432 km.

UBYTOVÁNÍ

Umístění hotelu: Elegantní hotel patřící k luxusní síti Falkensteiner hotelů se nachází na okraji městečka Katschberg na vyvýšeném místě u lyžařské sjezdovky Katschberg - Aineck.
Charakter hotelu: Luxusně zařízený moderní hotel, který má k dispozici 185 pokojů a luxusních suite.
Pokoje: Dvolůžkové pokoje pro 2 - 3 osoby, přistýlky jsou formou pohodlných pohovek. Pouze málo pokojů je bez balkonu.
Vybavení pokojů:
Dvoulůžkový pokoj: 19 m2, pro 2 osoby, koupelna se sprchovým koutem/WC, fén, satelitní TV, telefon, pokojový sejf, balkon nebo terasa.
Rodinný pokoj Klassik: 27 m2, pro 2 dospělé osoby a 2 děti, oddělené ložnice, koupelna se sprchovým koutem/WC, fén, satelitní TV, telefon, pokojový sejf, balkon nebo terasa.
Rodinný pokoj Royal: 27 m2, pro 2 dospělé osoby a 2 děti, koupelna se sprchovým koutem/WC, fén, satelitní TV, telefon, rádio, pokojový sejf, balkon, oddělené ložnice.
Rodinná suite Klassik: 32 m2, pro 2 dospělé osoby a 2 děti, oddělené ložnice, obývací pokoj, koupelna se sprchovým koutem/WC, fén, satelitní TV, telefon, rádio, pokojový sejf, balkon nebo terasa.
Rodinná Royal suite: 38 m2, pro 2 dospělé osoby a 2 děti, oddělené ložnice, obývací pokoj, koupelna se sprchovým koutem/WC, fén, satelitní TV, telefon, rádio, pokojový sejf, balkon nebo terasa.

STRAVOVÁNÍ

Plná penze (v ceně nabídky): Uvítací nápoj, snídaně formou bohatých bufetových stolů s čerstvým pečivem, oběd jako občerstvení pro lyžaře formou bufetu (snacky), večeře - tématické bufety s předkrmem a nápoji (pivo, stolní víno, nealkoholické nápoje), 1x týdně gala večeře.

VOLNÉ TERMÍNY

Ubytování je možné ve všech termínech lyžařské zimní sezóny 2018/2019.

PROGRAM

Relaxace: Bohatá wellness oáza s vnitřním i venkovním bazénem, panoramatická vířivka, finská sauna, vodní postele, turecká sauna, parní lázeň, tepidárium, solárium, možnost objednání masáží, kosmetické služby, fitness. Dětský bazének a skluzavka.
Pro večerní program: Stolní tenis, billiard, hotelový bar, internetový koutek - WIFI (za poplatek), klub, disco v pondělí a ve čtvrtek.
Pro děti: Je připraven dětský svět Falky-Land rozkládající se na ploše 1000 m2. Je možné využít hlídání dětí, dětské hřiště, divadlo, dětskou jídelnu. Starší děti jistě potěší prostory, určené pro míčové hry jako je fotbal, stolní tenis a jiné. Dětem je dále k dispozici Falky Acqua World s dětským bazénkem, brouzdalištěm a skluzavkou, Adventure World vybavené nesčetným množstvím prolézaček, Family World vybaven stolním tenisem, kulečníkem a stolním fotbalem a Movie World určen pro sledování filmů a pohádek. Pro pohodlí a bezpečnost nejmenších dětí byl zřízen Baby World. V případě potřeby je také k dispozici ohřívač lahví, dětská vanička, dětský telefon a kočárek (na recepci za vratnou zálohu).
Pro firmy: Kompletně vybavená seminární místnost.
Praktické: Lyžárna, výtah, parkoviště. Domácí zvířata nejsou povolena.

zobrazit celý text

CENOVÉ INFORMACE

Uvedené ceny jsou platné za osobu/noc včetně plné penze při pobytu na minimálně 7 nocí. Kratší pobyty na vyžádání u CK.Ceny pro děti spící se svými rodiči na jednom pokoji:

  • do 2,9 let ZDARMA
  • 3 - 5,9 let - 36-63 EUR/noc dle termínu
  • 6 - 14,9 let - 60-104 EUR/noc dle termínu

Cena nezahrnuje:

  • Místní pobytová taxa 2,50 EUR/osoba nad 17 let/noc
  • Příplatek za jednolůžkový pokoj: 30 EUR/noc
  • Silvestrovský poplatek: 80 EUR/osoba starší 15 let

 

Rezervace přes S-GUIDE je vždy výhodná – porovnejte naši nabídku s vlastními hotelovými cenami!