Dorfhotel Kirchenwirt

4

Středisko: Dachstein - ledovec , Schladming Dachstein , Schladming (Planai a Hochwurzen)

Rakousko

Haus im Ennstal

Zimní Alpy
Dorfhotel Kirchenwirt

Krátká specifikace: Perfektní rodinná dovolená v komfortním hotelu s tradiční tyrolskou pohostinností v oblíbeném lyžařském středisku v blízkosti lanovek!

1 km

Pokoje: dvoulůžkový pokoj v novostavbě | dvoulůžkový pokoj v hlavní budově

Hotel je 1 km vzdálený od lyž. areálu

Diskuze k hotelu

Hodnocení

baby friendly snídaně společenská místnost polopenze výtah finská sauna internet masáže parkoviště seminární místnost solarium parní lázeň stolní tenis
Zavřít
Mapu

VÝHODY

- perfektní dostupnost lyžařského areálu

- snídaně nebo polopenze

- welllness

- velká kapacita hotelu

DOPRAVA

Doprava vlastní.
Pro skupiny 15 a více osob možnost pronájmu autobusu.
Vzdálenosti od Prahy 400 km, od Brna 400 km.

UBYTOVÁNÍ

Umístění hotelu: Hotel se nachází na klidném, centrálním a slunečném místě v horském městečku Haus im Ennstal, v lyžařské oblasti Schladming Dachstein. Nástup na lyžařské lanovky "Hauser-Kaibling-Seilbahn" jsou v dosahu jen 10 min pěší chůze (v bezprostřední blízkosti hotelu se nachází 2 sjezdovky, jedna ze sjezdovek končí 100 m od hotelu). Zastávka skibusu je přímo u hotelu k dispozici.
Charakter hotelu: Velmi pěkný hotel ideální pro rodinnou dovolenou v blízkosti sjezdovek.
Pokoje: Hotel disponuje celkem 99 lůžky a dělí se na dvě budovy - z nichž jedna je novostavba. 35 dvoulůžkových pokojů, 9 rodinný pokojů, 2 jednolůžkové pokoje.
Vybavení pokojů: Pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchou/ WC, telefon, fén, SAT-TV, župan, balkon, zdarma internetové přopojení W-lan.

STRAVOVÁNÍ

Polopenze (v ceně nabídky): Uvítací přípitek (v den příjezdu), snídaně formou bufetových stolů s bio-koutkem a džusovým barem, večeře výběr ze tří menu o čtyřech chodech, také možnost vegetariánské stravy, denně salátový bufet.

VOLNÉ TERMÍNY

Ceny a obsazenost ubytování Vám rádi poskytneme na vyžádání.

PROGRAM

Relaxace: Wellness (denně od 15:30 hod) - finská sauna,  parní lázeň, infračervená kabinka, bylinková sauna, Kneippovy vaničky, vyhřívaná lehátka, relaxační místnost. Solárium a masáže za poplatek.

Pro večerní program: Nekuřácká hotelová restaurace (80 osob), hotelový bar, salonky "Kufstein" (30 osob), "Lärchenstube" (50 osob), "Bürgerstube" (40 osob), společenská místnost s TV a videem, sluneční terasa, šachy, čítárna.

Pro děti: Velký dětský koutek se stolním tenisem.
Praktické: Parkoviště, výtah, sejf na recepci, uzamykatelná lyžárna s vytápěnou sušárnou, W-lan připojení zdarma. Možnost zajištění hotelového transportu.

zobrazit celý text