Das kleine Salzburger Nationalparkhotel

4

Středisko: Weißsee

Rakousko

Uttendorf

Zimní Alpy
Das kleine Salzburger Nationalparkhotel

Krátká specifikace: Luxusní wellnes hotel s exkluzivní celoroční nabídkou.

LUXUSNÍ 17 km

Hotel je 17 km vzdálený od lyž. areálu

Diskuze k hotelu

Hodnocení

snídaně společenská místnost polopenze výtah finská sauna posilovna masáže venkovní vyhřívaný bazén parkoviště dovolena domácí zvířata solarium parní lázeň
Zavřít
Mapu

VÝHODY

- nově zařízené pokoje
- skvělé wellness služby

NEVÝHODY

- větší vzdálenost od lyžařského areálu

DOPRAVA

Pro individuální objednávky doprava vlastní.
Pro skupiny 6 a více osob možno zajistit dopravu mikrobusem či autobusem.
Vzdálenosti od Prahy 559 km, od Brna 546 km (cestu z České republiky si můžete naplánovat pomocí Map24 - ikonu nalezente na této stránce).

UBYTOVÁNÍ

Umístění hotelu: Hotel se nachází v srdci regionu Hohe Tauern na centrální pozici v Uttendorfu, která je ideálním výchozím místem pro řadu zimních sportovních aktivit. Nejbližší ledovcový areál je vzdálený 17 km. V okolí je možnost  navštívit  nejrůznější kulturní a společenská střediska.
Charakter hotelu: Komfortní wellnes hotel s nově zařízenými pokoji umístěný v centru města.
Pokoje: Nově zařízené luxusní hotelové pokoje Stubach (18 m²), Weißsee (20 m²), Uttendorf (24 m²), Liesen (30 m²) a suite Pinzgau (40 m²) a Salzburg (55 m²).
Vybavení pokojů: Pokoje jsou vybaveny: koupelna se sprchovým koutem nebo vanou/WC, fén a kosmetické zrcadlo, pokojový sejf, satelitní TV, telefon, balkon s překrásným panoramatickým výhledem na pohoří Pinzgau). Suite mají navíc sedací koutek. Možnost připojení na internet (za poplatek).

STRAVOVÁNÍ

Polopenze (v ceně nabídky): Snídaně formou bohatých švédských stolů - domácí produkty z místních farem, večeře – výběr z menu. Tématické večeře, 1x týdně galavečeře, fondue. Široký výběr mezinárodních i tradičních jídel. Bohatá nabídka vín a nealkoholických nápojů.

VOLNÉ TERMÍNY

Ceny ubytování a obsazenost ubytování Vám rádi poskytneme na vyžádání.

PROGRAM

Relaxace: Bohatý výběr wellness služeb na ploše přes 300 m²: celoročně vyhřívaný venkovní bazén s mobilní pohyblivou skleněnou stříškou (umožňuje koupání i v případě nepříznivého počasí), sauna, tepidárium, ledová jeskyně, infračervená kabina, parní lázeň,  relaxační místnost, solárium, možnost objednání různých typů masáží, vonné a bylinné relaxační koupele, kosmetický a beautu koutek.
Pro večerní program: Hotelový bar a restaurace, venkovní terasa, zahrada.
Praktické: Možnost zapůjčení kol, parkoviště, lyžárna.

zobrazit celý text