Chalupy Stoffi´s

Středisko: Tauplitz, Altaussee

Rakousko

Tauplitz

Zimní Alpy
Chalupy Stoffi´s

Krátká specifikace:

Pokud hledáte netradiční ubytování pro větší rodinu nebo skupinu přátel, tak tohle bude něco přímo pro Vás. Jedná se o komfortní chaty uprostřed nádherné přírody, poblíž lyžařského střediska Tauplitz.

700 m

Pokoje: Jagabua | Schneeflockerl | Gamsröserl | Hiatamadl

Hotel je 700 m vzdálený od lyž. areálu

Diskuze k hotelu

Hodnocení

Zavřít
Mapu

VÝHODY

  • výborná poloha
  • sauna nebo infračervená kabinka v každé chatě

DOPRAVA

Pro individuální objednávky doprava vlastní. 
Pro skupiny 15ti a více osob možnost pronájmu autobusu. 
Vzdálenosti od Prahy 376 km, od Brna 389 km.

UBYTOVÁNÍ

Umístění: Chaty se nachází uprostřed nádherné přírody v lyžařském středisku Tauplitz, nejbližší lanovka se nachází cca 700 metrů od chat. Pro výjezd k chatám je doporučeno použít sněhové řetězy.
Charakter: Chaty jsou postaveny v tradičním stylu rustikálního a přírodního charakteru. Mají jednoduché, ale pohodlné zařízení s vlastní kuchyňkou. 
Chaty: K dispozici jsou čtyři chaty, a to Gamsröserl, Hiatamadl, Jagabua, Schneeflockerl. Chaty jsou nekuřácké.
Chata Gamsröserl: 106 m2, vhodná pro 9-12 osob. K dispozici jsou 4 ložnice, přízemí s lyžárnou, šatna, plně vybavená kuchyně s myčkou, lednicí s mrazákem, elektrickým sporákem, troubou, mixérem, kávovarem a kamny a posezením. Koupelna, WC, sauna pro 2 osoby, ložnice pro 3 osoby s patrovou postelí. V horním patře jsou k dispozici 2x dvoulůžková ložnice a ložnice s patrovými postelemi a rozkládací pohovkou, vhodnou pro děti, koupelna se sprchovým koutem, WC.U chaty se nachází parkoviště. 
Chata Hiatamadl: 104 m2, vhodná pro 7-9 osob. K dispozici jsou 3 ložnice, přízemí s lyžárnou, šatna, plně vybavená kuchyně s myčkou, lednicí s mrazákem, elektrickým sporákem, troubou, mixérem, kávovarem a kamny, posezení. Koupelna, WC, sauna pro 4-5 osob. V horním patře jsou k dispozici 2x dvoulůžková ložnice a ložnice s patrovými postelemi a rozkládací pohovkou, vhoudnou pro děti, koupelna se sprchovým koutem, WC. U chaty se nachází parkoviště. 
Chata Jagabua: 104 m2 , vhodná pro pro 7-9 osob. K dispozici jsou 3 ložnice, přízemí s lyžárnou, šatna, plně vybavená kuchyně s myčkou, lednicí s mrazákem, elektrickým sporákem, troubou, mixérem, kávovarem a kamny, posezení. Koupelna, WC, sauna pro 4-5 osob. V horním patře jsou k dispozici 2x dvoulůžková ložnice a ložnice s patrovými postelemi a rozkládací pohovkou, vhoudnou pro děti, koupelna se sprchovým koutem, WC. U chaty se nachází parkoviště.
Chata Schneeflockerl: 106 m2, vhodná pro 9-12 osob. K dispozici jsou 4 ložnice, přízemí s lyžárnou, šatna, plně vybavená kuchyně s myčkou, lednicí s mrazákem, elektrickým sporákem, troubou, mixérem, kávovarem a kamny, posezení. Koupelna, WC, infračervená kabinka pro 2 osoby, ložnice pro 3 osoby s patrovou postelí. V horním patře jsou k dispozici 2x dvoulůžková ložnice a ložnice s patrovými postelemi a rozkládací pohovkou, vhodnou pro děti, koupelna se sprchovým koutem, WC.U chaty se nachází parkoviště.

STRAVOVÁNÍ

Bez stravy. K přípravě jídla je možné využít plně vybavené kuchyňky, která se nachází v každé chatě. 

VOLNÉ TERMÍNY

Ubytování je možné ve všech termínech zimní sezóny 2017/2018.

PROGRAM

Relaxace: k dipozici v každé z chat je buď sauna nebo infračervená kabinka
Praktické: parkoviště zdarma, lyžárna

zobrazit celý text

CENOVÉ INFORMACE

Uvedené ceny jsou platné za chatu a noc při týdenním pobytu!

Cena nezahrnuje:

  • místní pobytová taxa 1,50 EUR/noc/osoba nad 14 let
  • příplatek za zvířata 5 EUR/noc bez jídla
  • závěrečný úklid 50-90 EUR
  • ložní prádlo, ručníky a utěrky - nutno dovézt vlastní
  • vynesení odpadků při odjezdu je v režii hostů

Check-in: od 15:00 hod., Check-out: do 9:00 hod.

Rezervace přes S-GUIDE je vždy výhodná – porovnejte naši nabídku s vlastními hotelovými cenami!