Biovita Hotel Alpi Tříhvězdičkový hotel3 Zimní Alpy

Lokalita a poloha

Stát:
Itálie
Resort:
3 Zinnen
Město:
Sesto/Sexten
Vzdálenost z Prahy:
594 km
Vzdálenost z Brna:
569 km
Nejbližší sjezdovka:
do 400 m od ski areálu
Skibus:
do 200 m

Hotel se nachází zhruba 50 m od centra městečka Sesto. Umístěn je v kopci s nádherným výhledem na okolní krajinu. Nejbližší lanovka Bruggerleite se nachází jen 350 m od hotelu. Zastávka skibusu je vzdálena 100 m od ubytování.

Výhody

  • hotelové wellness
  • výborná kuchyně

Nevýhody

  • nutno docházet ke sjezdovce

Vybavení

Hotel koresponduje s prostředím, ve kterém byl postaven - elegantní, stylový a přitom tradiční. Majitel si zakládá na tom, že v pokojích a interiéru hotelu jsou fotografie a materiál z lokálních zdrojů. Po celodenním lyžování si můžete odpočinou v hotelovém wellness.
Praktické: prodej skipasů na recepci, lyžárna, Wi-Fi připojení, parkovací stání v garáži.

Aktivity

Restaurace, bar.

Wellness

Vnitřní bazén, venkovní vyhřívaný bazén, privátní spa s vířivkou (za příplatek), finská sauna, bio sauna, turecká parní lázeň, odpočinková místnost, solárium (za příplatek), posilovna, možnost objednání masáží (za příplatel).

Ubytování

Dvoulůžkový pokoj Economy - 17 m2, pro 1-2 osoby, (nemá garážové stání -parkování před hotelem), balkon, koupelna se sprchovým koutem, Telefon, TV.
Dvoulůžkový pokoj Standard A - 19 m2, pro 1-2 osoby, balkon, sedací koutek, koupelna se sprchovým koutem, TV, telefon, trezor.
Dvoulůžkový pokoj Standard B - 22 m2, pro 2 osoby, balkon, sedací koutek s rozkládací pohovkou, koupelna se sprchovým koutem, TV, telefon, trezor.
Komfotní pokoj Rotwand - 25 m2, pro 2-3 osoby, balkon, sedací koutek, koupelna se sprchovým koutem, TV, telefon, trezor.
Komfortní pokoj Biovitasuite - 40 m2, pro 2-5 osob, 2 oddělené pokoje, ložnice a obývací pokoj - sedací koutek s rozkládací pohovkou, menší kuchyňka, TV, koupelna se sprchovým koutem. Vhodný jako rodinný pokoj.
Pokoj Superior Helm - 30-35 m2, pro 2-4 osoby, balkon, rozkládací pohovka, koupelna se sprchovým koutem, TV, telefon, trezor.
Pokoj Superior Dolomiten - 32-40 m2, pro 2-4 osoby, balkon, rozkládací pohovka, koupelna se sprchovým koutem, TV, telefon, trezor.

Stravování

Polopenze (v ceně nabídky): snídaně servírovaná formou bohatého bufetu, večeře servírovaná výběrem z menu o 4 chodech, zeleninový bufet. Každou neděli Gala večeře při svíčkách.

Pro děti

Dětský koutek, herna se stolním tenisem, fotbálkem, šipkami a x-boxem.

Cena nezahrnuje

  • místní pobytová taxa 2 EUR/ osoba starší 14 let/noc
  • za pozdější check-in nebo check-out příplatek
  • solárium a privátní spa

Cena zahrnuje

  • ubytování s polopenzí
  • vstup do wellness
  • lyžárna
  • garážové stání (kromě pokoje Economy)

Další ubytování v okolí Biovita Hotel Alpi