Berghotel-Sexten Čtyřhvězdičkový hotel superrior4.5 Zimní Alpy

Lokalita a poloha

Stát:
Itálie
Resort:
3 Zinnen
Město:
Sesto/Sexten
Vzdálenost z Prahy:
686 km
Vzdálenost z Brna:
581 km
Nejbližší sjezdovka:
do 200 m od ski areálu

Berghotel Sexten se nachází v nadmořské výšce 1371 m v Dolomitech Sesto v jižním Tyrolsku, obklopený loukami a lesy. Sjezdovka je od hotelu vzdálena jen 100 m a tak hosté nemusí nikam dojíždět. Okolní svahy jsou vhodné jak pro děti, tak i velmi zkušené lyžaře. Nově je také stejný skipas pro areál Padola-Val Comelico s překrásným Skisafari v Passo M. Crocel. Pro hosty Berghotelu jsou přirpaveny prohlídky Skisafari Giro delle Cime v rámci ubytování.

Kalkulace ceny ubytování

Zadejte termín pro výpočet orientační ceny.

Výhody

 • komfortně zařízené pokoje s výhledem na okolní kraji
 • rozsáhlé wellness s bazény a saunami
 • bohatý program pro děti
 • vzdálenost ke sjezdovce
 •  výborná kuchyně s regionálními produkty

Nevýhody

 • vyšší cena, která však odpovídá kvalitě nabízených služeb

Termíny a ceny

Vybavení

Horský hotel Berghotel je vybudovaný z horských materiálů, tedy kamene a  dřeva a pro izolaci použili přírodní vlnu. Hotel je vybaven nábytkem z  masivu, podlahy jsou ze dřeva a přírodního kamene. Koberce byly použity  pouze tam, kde to bylo nezbytné z důvodu odhlučnění. Filosofie hotelu je postavena na 4 pilířích: sport - příroda - kulinářství - relax. Hotel je bezbariérově uzpůsobený. K hotelu patří také luxusní residence.
Praktické: Lyžárna, parkoviště, garáže (za příplatek), recepce s možností nákupu skipasů, internet, výtah.

Aktivity

Restaurace, bar, vinný sklípek, internetový koutek, společenská místnost, čítárna.

Wellness

Vnitřní i venkovní panoramatický vyhřívaný bazén, whirpool, vnitřní a venkovní vodopád, finská, seno, infra, solná a bylinková sauna, pára, Kneippova terapie, venkovní sauna, solarium, posilovna, relaxační místnosti.

Stravování

Polopenze (v ceně nabídky), snídaně formou bohatých švédských stolů, večeře - výběr z pěti menu, včetně salátového bufetu. Hotel nabízí pokrmy z regionálních produktů a bioprodukty. Jídelníček je k dispozici v němčině, italštině a angličtině.

Pro děti

Dětský koutek v bazénu, několik místností na hraní rozlišených podle věku - včetně stolního fotbalu, stolího tenisu, billiardu, dále dětské kino, stolní hry, karty.

Cena nezahrnuje

 • místní pobytovou taxu 2 ,50 EUR/osoba starší 14 let/noc
 • příplatek za pobyt s domácím mazlíčkem 23 EUR/den

Cena zahrnuje

 • ubytování s polopenzí
 • přístup do wellness centra, bazénu a posilovny
 • animační programy

Vybavení pokojů

Hotel disponuje 60 pokoji různých kategorií vysokého standardu: Mt. Elmo (23-28 m2), Dolomites of Sesto (28-35 m2), Rodinné studio (48-63 m2), Studio Villa (40 m2) a Panorama suite (43 m2). Všechny pokoje mají vlastní balkon či terasu. Pokoje jsou vybaveny koupelnou se  sprchou nebo vanou a WC, fénem, satelitním TV, telefonem, rádiem, minibarem,  pokojovým sejfem, sedacím koutem a deštníkem. V každém pokoji je připojení Wi-Fi. V některých pokojích je také krb.

Videa

Další ubytování v okolí Berghotel-Sexten