Berghotel Presslauer

3

Středisko: Nassfeld Hermagor - Skiarena Kärnten

Rakousko

Jenig

Zimní Alpy
Berghotel Presslauer

Krátká specifikace: Osamocený hotel se nachází v klidném a příjemném prostředí na kopci u lesa ve středisku Nassfeld Hermagor s překrásným panoramatickým výhledem na údolí.

7 km

Hotel je 7 km vzdálený od lyž. areálu

Diskuze k hotelu

Hodnocení

baby friendly snídaně polopenze finská sauna golf venkovní vyhřívaný bazén parkoviště dovolena domácí zvířata parní lázeň stolní tenis
Zavřít
Mapu

VÝHODY

  • typický horský styl pokojů - ve dřevě
  • krásná příroda a okolí

 

NEVÝHODY

  • potřeba sněhových řetězů
  • umístění na kopci

 

DOPRAVA

Pro individuální objednávky doprava vlastní.
Pro skupiny 6 a více osob možno zajistit dopravu mikrobusem či autobusem.
Vzdálenosti od Prahy 585 km, od Brna 606 km (cestu z České republiky si můžete naplánovat pomocí Map24 - ikonu nalezente na této stránce).

UBYTOVÁNÍ

Umístění hotelu: Typicky horský hotel leží na kopci nad městečkem Jonig ve středisku Nassfeld Hermagor, což zaručuje naprostý klid a pohodu Hotel se také pyšní panoramatickým výhledem do údolí.
Charakter hotelu: Hotel má dohromady k dispozici 20 komfortních pokojů s balkónem a krásným výhledem. Pokoje jsou zařízeny jako typicky horské - ve dřevě.
Hotel má k dispozici také 3 apartmány pro 2 - 4, nebo 4 - 6 osob. Apartmány se nacházejí 60m od hotelu.
Pokoje: K dispozici jsou pokoje jednolůžkové, dvoulůžkové a rodinné (pro 4 osoby) bez kuchyňky. Většina pokojů je s balkónem.
Vybavení pokojů: Pokoje disponují koupelnou/WC nebo sprchou, fénem, TV, telefonem, rádiem, pokojovým sejfem a sedacím koutkem.
Apartmány jsou vybaveny kuchyňkou se sedacím koutkem, terasou, odděleným WC, obývací místností, krbem, mikrovlnou troubou, ledmičkou, mrazákem, osuškami a ložním prádlem (zahrnuty v ceně) a nádobím. V apartmánech je také možnost přistýlky.

STRAVOVÁNÍ

Polopenze (v ceně nabídky): Snídaně formou bohatého bufetu, večeře – výběr ze dvou menu o třech chodech. Salátový bufet, vegetariánská strava. Jídelní lístek v němčině.

VOLNÉ TERMÍNY

Ceny a obsazenost ubytování Vám rádi poskytneme na vyžádání.

PROGRAM

Wellness: venkovní bazén, finská sauna, parní lázeň.
Pro večerní program: stolní tenis, hotelový bar a restaurace, miniknihovna s video TV.
Pro děti: dětský koutek.
Praktické: úschovna lyží, parkoviště.

zobrazit celý text