Appartementhaus Moser

Středisko: Kitzbühel a Kirchberg

Rakousko

Hopfgarten

Zimní Alpy
Appartementhaus Moser

Krátká specifikace:

Krásný apartmánový dům s možností snídaně i polopenze, výborný pro skupiny i rodiny s dětmi.

2 km

Pokoje: Apartmán

Hotel je 2 km vzdálený od lyž. areálu

Diskuze k hotelu

Hodnocení

snídaně polopenze zahrada bez stravy (kuchyňka součástí apartmánu) parkoviště tenis
Zavřít
Mapu

VÝHODY

  • klidné místo s krásným výhledem
  • perfektní pro skupiny a rodiny s dětmi

NEVÝHODY

  • dojezdová vzdálenost od sjezdovek

DOPRAVA

Doprava vlastní. 
Pro skupiny 15 a více osob možnost pronájmu autobusu. 
Vzdálenosti od Prahy 511 km, od Brna 540 km.

UBYTOVÁNÍ

Umístění pensionu: Apartmánový dům-pension se nachází na prosluněném místě při okraji vesnice Kelchsau s krásným výhledem do okolí, v lyžařské oblasti Wilder Kaiser Brixental a Kitzbuhel/Kirchberg. Zastávka skibusu je v dosahu 200 m od pensionu, nejbližší lyžařský vlek Hofstattbahn Kelchsau 2 km, k lyžařským lanovkám Wilder Kaiser Brixental se dostanete během 15 min jízdy (10 km) a do lyžařského střediska Kitzbuhel je to cca 20 km. Běžkařské stopy vedou přímo kolem domu.
Charakter apartmánů: Dům disponuje apartmány s celkem 53 lůžky. Apartmány mají balkon (vyjma apartmánů v přízemí). Pension má dvě společenské/jídelní místnosti, jedna s SAT-TV.
Vybavení apartmánů: 

3x apartmán pro 4-6 osob: 2x dvoulůžková ložnice, 2x sprcha, 2x WC, obývací pokoj s jídelním koutem a rozkládací pohovkou pro 2 osoby, 3x SAT-TV (v ložnicích i obývacím pokoji), oddělená plně vybavená kuchyně.

3x apartmán pro 2-6 osob: 1x dvoulůžková ložnice, sprcha, WC, obývací pokoj s jídelním koutem, rozkládací pohovkou pro 2 osoby a plně vybaveným kuchyňský koutem, SAT-TV. Vedle apartmánu 1x dvoulůžkový pokoj (buď s oddělenými lůžky nebo s rozkládací pohovkou) se sprchou/WC, SAT-TV.

3x apartmán pro 4 osoby: 1x dvoulůžková ložnice, sprcha, WC, obývací pokoj s jídelním koutem, rozkládací pohovkou pro 2 osoby a plně vybaveným kuchyňský koutem, SAT-TV.

1x apartmán pro max 5 osob: 1x dvoulůžková ložnice s rozkládacím lůžkem pro 3. osobu, sprcha, WC, obývací pokoj s jídelním koutem, rozkládací pohovkou pro 2 osoby a plně vybaveným kuchyňský koutem, SAT-TV.

STRAVOVÁNÍ

V apartmánech bez stravování: K přípravě jídla lze využít kychyňky, které jsou k dispozici v každém apartmánu. Možnost objednání snídaní, příp. i večeří.

VOLNÉ TERMÍNY

Ubytování je možné ve všech termínech zimní lyžařské sezóny 2017/2018.

PROGRAM

Praktické: Parkoviště, lyžárna, 2x společenská/jídelní místnost.

zobrazit celý text

CENOVÉ INFORMACE

Cena je platná za apartmán a noc.

Rezervace přes S-GUIDE je vždy výhodná – porovnejte naši nabídku s vlastními hotelovými cenami.