Apartmány Thermenblick Zimní Alpy

Lokalita a poloha

Stát:
Rakousko
Resort:
Bad Kleinkirchheim
Město:
Bad Kleinkirchheim
Vzdálenost z Prahy:
546 km
Vzdálenost z Brna:
441 km
Nejbližší sjezdovka:
do 200 m od ski areálu

Komplex několika apartmánových domů se nachází ve městečku Bad Kleinkirchheim, jen 100 m od termálních lázní St.Kathrein. Nejbližší lanovka Maibrunnbahn je vzdálena 150 m. V dosahu 500 m jsou k dispozici restaurace i obchod s potravinami nebo pekárna. Turistická kancelář se zastávkou skibusu je vzdálena 150 m, skibus je zdarma pro držitele platného skipasu.

Kalkulace ceny ubytování

Zadejte termín pro výpočet orientační ceny.

Termíny a ceny

Výhody

  • výborná poloha v blízkosti lanovek
  • jen 100 m k termálním lázním
  • ve vybraných termínech ubytování včetně skipasu
  • ve vybraných termínech akce 7=6

Nevýhody

  • chybí vlastní wellness

Vybavení

Příjemné plně vybavené apartmánové domy v oblíbeném lyžařském středisku s termálními lázněmi. Apartmány mají ideální polohu přímo u lyžařských lanovek a sjezdovek, stejně tak jsou v dosahu několika kroků termální lázně St.Kathrein. Ubytování je připraveno v útulných apartmánech pro 2 až 5 osob. Každý apartmán disponuje plně vybavenou kuchyňkou pro přípravu stravování. Ve vybraných termínech je možné ubytování se skipasem zdarma spolu s 50% slevou do termálních lázní. Ubytování nabízí i další výhodné balíčky a nabídky pro své hosty.
Praktické: Wi-Fi na recepci zdarma, pobyt s domácími mazlíčky je povolen na vyžádání a za poplatek, ložní prádlo a ručníky jsou v apartmánech k dispozici, venkovní parkoviště zdarma

Wellness

Termální lázně St.Kathrein jsou vzdálené 100 m od domu

Ubytování

Apartmány Typ A1 (28 m2): pro 1-2 osoby, dvoulůžko nebo rozkládací dvoulůžková pohovka, kuchyňský kout s jídelním stolem, satelitní TV, koupelna se sprchou/WC, balkon.
Apartmány Typ A2 (40 m2): pro 2-3 osoby, dvoulůžko, rozkládací pohovka pro další osobu, kuchyňský kout s jídelním koutem, satelitní TV, koupelna se sprchou/WC, balkon.
Apartmány Typ B (45 m2): pro 2-3 osoby, ložnice s dvoulůžkem, oddělený obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro další osobu, kuchyňský kout, satelitní TV, koupelna se sprchou/WC, balkon.
Apartmány Typ C (50 m2): pro 2-4 osoby, ložnice s dvoulůžkem, oddělený obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro dvě osoby, kuchyňský kout, satelitní TV, koupelna se sprchou/WC, balkon.
Apartmány Typ D (75 m2): pro 2-5 osob, 2x dvoulůžková ložnice (s dvoulůžkem nebo dvěma oddělenými lůžky), obývací pokoj s pohovkou pro další osobu, kuchyňský kout, satelitní TV, koupelna se sprchou/WC, balkon.

Stravování

Bez stravy. každý apartmán má vlastní kuchyňku k přípravě jídla.

Cena nezahrnuje

  • místní pobytovou taxu 3,10 EUR/ osoba starší 14 let/ noc
  • závěrečný úklid 50 EUR/ apartmán A1, A2, B, C; 65 EUR/ apartmán D
  • příplatek za pobyt s domácím mazlíčkem 5 EUR

Cena zahrnuje

  • ubytování bez stravy
  • venkovní parkoviště

Další ubytování v okolí Apartmány Thermenblick