Apartmány Seetal

Středisko: Zillertal

Rakousko

Stumm

Zimní Alpy
Apartmány Seetal

Krátká specifikace: Apartmánový dům s moderními apartmány, s vlastním bazénem a saunou!

1 km

Pokoje: Apartmán Lavendel/Almrosen | Apartmány Gänseblümchen | Apartmány Heublume/Löwenzahn | Apartmán Rose | Apartmán Gartenparadies

Hotel je 1 km vzdálený od lyž. areálu

Diskuze k hotelu

Hodnocení

finská sauna krytý bazén internet parkoviště dovolena domácí zvířata
Zavřít
Mapu

VÝHODY

 - vlastní bazén a sauna

- moderní prostorné apartmány

- apartmány až pro 12 osob

- lze přiobjednat polopenzi v partnerském hotelu

NEVÝHODY

 - s dojezdem k lanovce

DOPRAVA

Pro individuální objednávky doprava vlastní. 
Pro skupiny 6 a více osob možno zajistit dopravu mikrobusem či autobusem.
Vzdálenosti od Prahy 526 km, od Brna 587 km 

UBYTOVÁNÍ

Umístění hotelu: Apartmánový dům se nachází ve městečku Stumm, 1 km od nejbližších lanovek a vleků do střediska Hochzillertal. Zastávka skibusu je 100 m od domu.
Charakter hotelu: Moderní apartmánový dům s vlastním bazénem a saunou, disponuje celkem 7 apartmány.
Apartmány: Apartmány pro 2-12 osob (30 - 100 m2). Všechny apartmány mají terasu nebo balkon, k jednomu apartmánu patří zahrada.
Vybavení apartmánů: Apartmán Gänseblümchen: 30 m2, pro 2-3 osoby, 1 ložnice s dvoulůžkem, obývací pokoj s rozkládací pohovkou, kuchyňský kout (elektrický sporák, lednička, kávovar, mikrovlnná trouba), koupelna se sprchou/WC, velký balkon, sejf.
Apartmány Heublume/Löwenzahn: 90 m2, pro 4-10 osob, dvoulůžková ložnice se sprchou/WC, dvoulůžková ložnice, možnost přistýlek v ložnicích, obývací pokoj s rozkládací pohovkou, satelitní TV, kuchyňský kout (myčka nádobí, elektrický sporák s troubou, lednička, kávovar, mikrovlnná trouba), koupelna a oddělené WC, velká terasa, sejf.
Apartmány Lavendel/Almrose: 50 m2, pro 2-4 osoby, nové apartmány (podzim 2010), ložnice s dvoulůžkem a satelitní TV, možnost přistýlek, obývací pokoj s rozkládací pohovkou pro děti, kuchyňký kout (myčka nádobí, elektrický sporák s troubou, lednička, kávovar, mikrovlnná trouba), koupelna se sprchou, oddělené WC, balkon, sejf.
Apartmán Rose: 100 m2, pro 6-12 osob, dvoulůžková ložnice se sprchou/WC, 2 další dvoulůžkové ložnice, možnost přistýlek, obývací pokoj s rozkládací pohovkou a satelitní TV, kuchyňský kout (myčka nádobí, elektrický sporák s troubou, lednička, kávovar, mikrovlnná trouba), koupelna a oddělené WC, terasa, sejf.
Apartmán Gartenparadies: 100 m2, pro 6-12 osob, ložnice s dvoulůžkem a patrovou postelí pro děti, 2 další ložnice s dvoulůžky (propojené posuvnými dveřmi, v zadní ložnici není okno), možnost přistýlek, obývací pokoj s rozkládací pohovkou a satelitní TV, kuchyňský kout (myčka nádobí, elektrický sporák s troubou, lednička, kávovar, mikrovlnná trouba), koupelna se sprchou a rohovou vanou, 1 sprcha/WC, 1 WC oddělené, velká zahrada, sejf.    


 

STRAVOVÁNÍ

Bez stravování. K přípravě jídla je možné využít vybavené kuchyňky, která se nachází v každém apartmánu. Možnost donášky čerstvého pečiva. Možnost přiobjednání polopenze ve Familienhotel Seetal v Kaltenbachu.  


VOLNÉ TERMÍNY

Ceny a obsazenost ubytování Vám rádi poskytneme na vyžádání.

PROGRAM

Relaxace: Vnitřní bazén s vodopádem, finská sauna, relaxační místnost.
Praktické: Parkoviště, připojení k internetu (W-lan) zdarma, vyhřívaná lyžárna, pračka a žehlicí prkno.

zobrazit celý text