Apartmány Roc Blanc

Středisko: Tignes - ledovec Le Grande Motte, Val d'Isère a Tignes

Francie

Le Palafour

Zimní Alpy
Apartmány Roc Blanc

Krátká specifikace:

Apartmány Roc Blanc nabízí jednoduché a praktické ubytování pro všechny příznivce lyžování a jiných zimních sportů. Nechte se zlákat příjemnými cenami a skvělým umístěním v centru Tignes a v blízkosti lanovek.

1 km

Pokoje: BILO | BILO pro 6 osob | TRILO | Studio

Hotel je 1 km vzdálený od lyž. areálu

Diskuze k hotelu

Hodnocení

výtah bez stravy (kuchyňka součástí apartmánu) dovolena domácí zvířata
Zavřít
Mapu

VÝHODY

  • vstup zdarma do bazénu a na kluziště
  • centrální pozice apartmánů

NEVÝHODY

  • v některých apartmánech jsou patrové postele
  • některé apartmány nemají k dispozici lyžárnu

DOPRAVA

Pro individuální objednávky doprava vlastní.
Pro skupiny 15 a více osob možno zajistit dopravu autobusem.
Vzdálenosti od Prahy 1071 km, od Brna 1254 km.

UBYTOVÁNÍ

Umístění apartmánu: Apartmány Roc Blanc se nachází v proslulém městečku Tignes u jezera Lac de Tignes v národním parku La Vanoise. Jsou rozmístěny ve dvou lokalitách - Le Lac a Le Lavachet. Všechny residence se nachází ve vzdálenostech 500 - 1000 m od sjezdovek. Jedná se o jednotlivé byty, nikoliv celé komplexy. K dispozici může být apartmán na jiném popisném čísle dle aktuální obsazenosti.
Apartmány Le Lac:
Shamrock 2-4 osoby (č. p. 12B) - nachází se uprorstřed střediska u obchodního centra a blízko lyžařských vleků a lanovky (Toviere). Residence má výtah a soukromou úschovnu lyží. Apartmán se nachází ve 3. patře, rozloha 33 m2, bez balkonu, s okny k severu. V obývacím pokoji je rozkládací gauč, v ložnici je manželské lůžko. Koupelna a WC jsou odděleně.
Shamrock 2-4 osoby (č. p. 21) - nachází se uprostřed střediska u obchodního centra a blízko lyžařských vleků a lanovky (Toviere), balkón poskytuje krásný výhled. Residence má výtah a soukromou úschovnu lyží. Apartmán se nachází v 5. patře, rozloha 38 m2, balkon na jižní stranu. V obývacím pokoji je rozkládací gauč, v kabině je patrová postel. Koupelna a WC jsou společně.
Myrtilles 2-4 osoby (č. p. 9) - nachází se necelých 50 m od obchodního centra, sjezdovek a lanovky Toviere. V residenci není výtah ani úschovna lyží. Apartmán se nachází ve 2. patře, rozloha 35 m2, výhodní balkon. V obývacím pokoji je rozkládací gauč, v ložnici je manželské lůžko. Koupelna a WC jsou odděleně.
Hameaux de Toviere 3-7 osob (č. p. 35) - nachází se necelých 20 m od nákupního centra, ke sjezdovkám se dá dojet snadno skibusem (zdarma). Residence má výtah a soukromou úschovnu lyží. Rozloha apartmánu je 60 m2, balkon na jih. V obývacím pokoji je rozkládací gauč, ložnice se 2 manželskými lůžky, ložnice s rozkládací postelí a jedním lůžkem. 
Apartmány Le Lavachet:
Hameaux de Toviere 3-8 osob (č. p. 15) - nachází se necelých 20 m od obchodního cenra, ke sjezdovkám se dá dojet snadno skibusem (zdarma). Residence má výtah a soukromou úschovnu lyží. Apartmán má rozlohu 53 m2, balkon na jih. V obývacím pokoji je rozkládací lůžko, ložnice se dvěma patrovými postelemi, dvě patrové postele ve vestibulu, ložnice s rozkládacím lůžkem.
Home Club 3-7 osob - jedná se o více apartmánů tohoto typu, nachází se 20 m od nákupního centra, ke sjezdovkám se dá dojet skibusem (zdarma). Residence má výtah a soukromou úschovnu lyží. Apartmány se nachází v různých patrech, rozloha 40 m2, balkon na jih. V obývacím pokoji je rozkládací gauč a jedna postel, pokojík s patrovou postelí, ložnice s manželským lůžkem nebo rozkládacím gaučem. Koupelna a WC jsou odděleně.
Tour du Lac 3-8 osob (č. p. 21) - nachází se necelých 20 m od obchodního cenra, ke sjezdovkám se dá dojet snadno skibusem (zdarma). Residence má výtah a soukromou úschovnu lyží. Apartmán byl renovován, rozloha 60 m2, balkon na jihozápad. Obývací pokoj s rozkládací postelí pro dva, 2x pokoj s manželským lůžkem, pokojík s patrovou postelí. 
Vybavení apartmánů: V kuchyni je k dispozici sporák, trouba, myčka, lednička. V případě zájmu o ložní prádlo je nutné zamluvit si jej předem při rezervaci. 

STRAVOVÁNÍ

Bez stravování. K přípravě jídla je možné využít vybavené kuchyňky, která se nachází v každém apartmánu.

VOLNÉ TERMÍNY

Ubytování je možné ve vybraných termínech zimní sezóny 2017/2018.

PROGRAM

Praktické: Většina apartmánů má výtah, lyžárnu. Městečkem projíždí skibus (zdarma), parkoviště, krytá garáž za příplatek.

zobrazit celý text

CENOVÉ INFORMACE

Uvedené ceny jsou platné pro apartmán na týden bez stravy.

Cena zahrnuje:

  • závěrečný úklid

Cena nezahrnuje:

  • ložní prádlo a ručníky 20 EUR/osoba/týden
  • pouze ložní prádlo 15 EUR/týden
  • vratnou kauci 100 EUR/osoba
  • turistickou taxu 1,50 EUR/osoba/noc

Rezervace přes S-GUIDE je vždy výhodná – porovnejte naši nabídku s vlastními hotelovými cenami!