Apartmány Greier

Středisko: Stubai, Stubai - ledovec

Rakousko

Telfes im Stubai

Zimní Alpy
Apartmány Greier

Krátká specifikace:

Apartmány jsou umístěné v nádherné přírodě nedaleko Innsbrucku a ledovce Stubai.

3 km

Pokoje: Apartmán Sonnenstein

Hotel je 3 km vzdálený od lyž. areálu

Diskuze k hotelu

Hodnocení

finská sauna zahrada internet bez stravy (kuchyňka součástí apartmánu) parkoviště dovolena domácí zvířata venkovní bazén

VÝHODY

 • wifi zdarma
 • v blízkosti střediska
 • lyžárna
 • pračka (za poplatek)
 • ručníky v ceně
 • bezplatné parkování
   

DOPRAVA

Pro individuální objednávky doprava vlastní
Pro skupiny 15 a více osob je možné pronajmout autobus na vyžádání
Vzdálenosti: od Prahy 561 km, od Brna 594 km

UBYTOVÁNÍ

Umístění ubytování: Apartmány ze 16. století jsou obklopeny nádhernou přírodou a leží nedaleko Innsbrucku. Do střediska Schlick2000 je to pouze 3 km a ledovec Stubai je vzdálený půl hodinky.  
Charakteristika ubytování: I když jsou apartmány v historické budově, jsou moderně vybavené. Všechny mají kuchyňskou linku, typický tyrolský pokoj a plochý televizor. K odpočinku slouží wellness. 

Popis apartmánů:
Sonnenstein 80 m² pro 4 osoby (druhé patro hlavní budovy): obývací pokoj s plně vybavenou a oddělenou kuchyní s útulným posezením, 2 dvoulůžkové ložnice, možnost přistýlky, hala, balkon, 2 koupelny se sprchou / WC, televize, rádio, telefon, wifi zdarma.
Jagd 63 m² pro 2 osoby (přízemí hlavní budovy): obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní, dvoulůžková ložnice, možnost přistýlky na rozkládací pohovce, koupelna se sprchovým koutem, samostatné WC, TV, rádio, telefon, wifi zdarma.
Habicht 51 m² pro 2 osoby (první patro hlavní budovy): obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a útulným posezením, ložnice s manželskou postelí a možností dvou přistýlek, hala, 2 koupelny se sprchou / WC, TV, rádio, telefon, wifi zdarma.
Gleinser Mader 90 m² pro 4-7 osob (chata v přízemí, 10 m od hlavní budovy, přímý vstup do zahrady): obývací pokoj s útulným posezením, předsíň, samostatná kuchyň, 3 dvoulůžkové pokoje, koupelna s vanou / sprchou / WC, další koupelna se sprchou / WC, TV, telefon, wifi zdarma. 
Schlick 78 m² pro 4 osoby (druhé patro hlavní budovy): obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a útulným posezením, 2 dvoulůžkové ložnice s možností přistýlky, hala, koupelna se sprchou / WC, druhá koupelna se sprchovým koutem, samostatné WC, TV, rádio, telefon, wifi zdarma.
Halsl 52 m² pro 4 osoby (druhé patro hlavní budovy): podkrovní byt se samostatnou kuchyní, velkou ložnicí s manželskou postelí a možností přistýlky, koupelna se sprchou / WC, TV, vestibul, rádio, telefon, wifi zdarma.
Saile 27 m² pro 2 osoby (první patro hlavní budovy): obývací pokoj s manželskou postelí, koupelna / WC, kuchyň, TV, rádio, telefon, wifi zdarma. 
Seespitz 72 m² pro 2 osoby (první patro hlavní budovy): obývací pokoj, plně vybavená kuchyň s útulným posezením, ložnice s manželskou postelí a možností dvou přistýlek, hala, 2 koupelny se sprchou / WC , rádio, telefon, wifi zdarma.
Eulenwiese 65 m² pro 2-4 osoby (chata v přízemí, 10 m od hlavní budovy, přímý vstup do zahrady): obývací pokoj s útulným posezením, samostatná kuchyň, ložnice s manželskou postelí, druhá ložnice se 2 samostatnými lůžky, jídelna, koupelna se sprchou / WC, TV, rádio, telefon, wifi zdarma.
Zuckerhütl 57 m² pro 2 osoby (první poschodí hlavního domu): obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a útulným posezením, ložnice s manželskou postelí a možností dvou přistýlek, malá hala, balkon, 2 koupelny se sprchou / TV, rádio, telefon, wifi zdarma.
Serles 77 m² pro 4 osoby (první poschodí hlavního domu): obývací pokoj s plně vybavenou kuchyní a útulným posezením, 2 dvoulůžkové ložnice, možnost dalších dvou přistýlek, hala, balkon, 2 koupelny se sprchou / WC , rádio, telefon, wifi zdarma.

STRAVOVÁNÍ

Bez stravy: každý apartmán má vlastní kuchyňku k přípravě jídla.

VOLNÉ TERMÍNY

Ubytování je možné ve vybraných termínech zimní lyžařské sezóny 2017/2018.

PROGRAM

Relaxace: sauna, turecká lázeň a relaxační místnost
Večerní program: 20 minut do centra Innsbrucku.
Praktické: wi-fi zdarma, ručníky zdarma, lyžárna, v suterénu pračka na mince, bezplatné parkování, možnosti si objednat chléb z místní pekárny. 

zobrazit celý text

CENOVÉ INFORMACE

Uvedené ceny jsou platné za apartmán/noc bez stravy pro uvedený počet osob, při pobytu na 7 nocí. Kratší pobyty na vyžádání u CK.

 

Cena zahrnuje:

 • ubytování v apartmánu bez stravy
 • ložní prádlo a ručníky
 • parkoviště
 • lyžárnu

 

Check-in: od 14:00 do 24:00 hodin, Check-out: od 4:00 do 10:00 hodin
 

Rezervace přes S-GUIDE je vždy výhodná - porovnejte naši nabídku s vlastními cenami ubytovatele.