Apartmány Gasthof zur Post

Středisko: Salzburger Sportwelt Amadé, Obertauern

Rakousko

Untertauern

Zimní Alpy
Apartmány Gasthof zur Post

Krátká specifikace: Apartmány s příjemnými cenami a možností stravování.

10 km

Hotel je 10 km vzdálený od lyž. areálu

Diskuze k hotelu

Hodnocení

Zavřít
Mapu

DOPRAVA

Doprava vlastní.
Pro skupiny 15 a více osob možnost pronájmu autobusu.
Vzdálenosti od Prahy 440 km, od Brna 450 km

UBYTOVÁNÍ

Umístění apartmánů: Apartmány se nachází ve městečku Untertauern. Lyžařská střediska Obertauern a Radstadt jsou vzdálena 10 km. Zastávka skibusu (směr Obertauern) se nachází 30 m od domu.
Charakter apartmánů: Apartmánový dům patří k partnerskému hotelu Ferienhotel Gasthof zur Post, kde mohou hosté využít služby wellness a stravování.
Apartmány: K dispozici jsou 4 apartmány pro 4-8 osob.
Vybavení apartmánů: 3-pokojový apartmán  Hakopf I nebo Hakopf II -  pro 4-6 osob, dvě ložnice (jedna s patrovou postelí), obývací pokoj, s rozkládacím gaučem, koupelna se sprchou, oddělené WC, telefon, SAT-TV, přípojka na internet, vybavená kuchyňka. 3-pokojový apartmán  Gaisstein I -  pro 6-8 osob, tři ložnice (dvě s patrovou postelí), obývací pokoj s rozkládacím gaučem, koupelna se sprchou, oddělené WC, telefon, SAT-TV, přípojka na internet, vybavená kuchyňka, balkon. 3-pokojový apartmán  Gaisstein II -  pro 4-6 osob, dvě ložnice, jednolůžkový pokoj, obývací pokoj s rozkládacím gaučem, koupelna se sprchou, oddělené WC, telefon, SAT-TV, přípojka na internet, vybavená kuchyňka, balkon

STRAVOVÁNÍ

Ubytování bez stravy: Bez stravování. K přípravě jídla je možné využít vybavené kuchyňky, která se nachází v každém apartmánu. V partnerském hotelu Gasthof zur Post je možné dokoupit snídani nebo polopenzi.

VOLNÉ TERMÍNY

Ceny a obsazenost ubytování Vám rádi poskytneme na vyžádání.

PROGRAM

Relaxace: Možnost využití wellness oázy (250 m2) v hotelu - finská sauna, turecká parní lázeň, bio sauna, relaxační místnost se světelnou terapií, fitness za poplatek - vířivka, solárium a masáže
Pro děti: dětské zoo u hotelu (králíci, koníci, krávy, morčata)

zobrazit celý text