Apartmány BookNassfeld Zimní Alpy

Lokalita a poloha

Stát:
Rakousko
Resort:
Nassfeld Hermagor - Skiarena Kärnten
Město:
Tröpolach
Nejbližší sjezdovka:
do 400 m od ski areálu
Skibus:
do 50 m

Apartmány se nacházejí na klidném místě přímo ve městečku Tröpolach, 300 m od hlavní nástupní stanice Millennium-Express (nejdelší kabinové lanovky v Alpách), která vás přepraví do ski areny Nassfeld, jednoho z nejmodernějších ski areálů v celém Rakousku. 

Výhody

 • moderní stylové apartmány 
 • v blízkosti lanovky Millennium Express
 • TV s českými programy
 • česká paní recepční

Nevýhody

 • nejsou povoleni psi
 • v celém objektu platí přísný zákaz kouření

Vybavení

Zcela nové a moderní apartmány v blízkosti lyžařského areálu. K dispozici je celkem 21 komfortních apartmánů. Apartmány pro 2-8 osob (30-80 m2). V celém objektu platí přísný zákaz kouření.
Praktické: ke každému apartmánu 1 parkovací stání, v případě zájmu možnost pronájmu dalšího parkovacího stání (za poplatek), v budově jsou dvě lyžárny s vysoušeči bot, společenská místnost/herna, internetové připojení zdarma

Wellness

Saunahaus s grilovací terasou (za poplatek).

Ubytování

Všechny apartmány mají SAT-TV s českými programy, bezplatné připojení na internet Wi-Fi, sprchový kout/vanu, WC, vybavenou kuchyňskou linku (rychlovarná konvice, multifunkční mikrovlnná trouba, sklokeramická varná deska, vestavěná lednice, některé apartmány mají myčku nádobí).
Apartmán Pontebanna (45 m2) pro max. 4 osoby - 1 obývací pokoj s kuchyňským koutem a jídelnou, 2 ložnice s dvoulůžkem, balkón.
Apartmán Madritche (50 m2) pro max. 5 osob - 1 obývací pokoj s kuchyňským koutem, jídelna v zimní zahradě, 1 ložnice s dvoulůžkem, 1 ložnice s dvoulůžkem a přistýlkou.
Apartmán Millennium (35 m2) pro max. 2 osoby - 1 obývací pokoj, 1 ložnice s dvoulůžkem, kuchyň, balkón. 
Apartmán Garnitzen (39 m2) pro max. 4 osoby - 1 obývací pokoj s rozkládací pohovkou, kuchyňským koutem a jídelnou, 1 ložnice s dvoulůžkem, lodžie. 
Apartmán Sattel (80 m2) pro max. 8 osob - 1 obývací pokoj s kuchyňským koutem a jídelnou v zimní zahradě, 3 ložnice s dvoulůžkem, 1 ložnice s palandou, balkón.
Apartmán Ripl (80 m2) pro max. 6 osob - 1 obývací pokoj s rozkládací pohovkou a kuchyňským koutem, 2 ložnice s dvoulůžkem, balkón.
Apartmán Carnia (33 m2) pro max. 2 osoby - 1 obývací pokoj s kuchyňským koutem a jídelnou, 1 ložnice s dvoulůžkem, balkón.
Apartmán Kronalpe (40 m2) pro max. 4 osoby - 1 obývací pokoj s kuchyňským koutem, 2 ložnice s dvoulůžkem, lodžie.
Apartmán Kamm (29 m2) pro max. 2 osoby - 1 obývací pokoj s kuchyňským koutem a jídelnou, 1 ložnice s dvoulůžkem, balkón.
Apartmán Watschig (82 m2) pro max. 6 osob - 1 obývací pokoj s kuchyňským koutem, jídelna v zimní zahradě, 1 ložnice s dvoulůžkem, 2 ložnice s 2 lůžky, balkón a lodžie.
Apartmán Trogkofel (31 m2) pro max. 4 osoby - 1x obývací pokoj s rozkládací pohovkou, kuchyňským koutem a jídelnou, 1x ložnice s dvoulůžkem, lodžie.
Apartmán Rosskofel (42 m2) pro max. 4 osoby - 1x obývací pokoj s kuchyňským koutem a jídelnou, 1x ložnice s dvoulůžkem, 1x ložnice s oddělenými lůžky, balkón.
Apartmán Gartnerkofel (40 m2) pro max. 4 osoby - 1x obývací pokoj s kuchyňským koutem a jídelnou, 1x ložnice s dvoulůžkem, 1x ložnice s oddělenými lůžky, balkón.
Apartmán Zweikofel (35 m2) pro max. 4 osoby - 1x obývací pokoj s rozkládací pohovkou, kuchyňským koutem a jídelnou, 1x ložnice s dvoulůžkem.
Luxusní apartmán Rudnig (64 m2) pro max. 6 osob - 1x obývací pokoj s rozkládací pohovkou kuchyňským koutem a jídelnou, 2x ložnice s dvoulůžkem, balkón, lodžie.
Apartmán Zuckerhütl (80 m2) pro max. 6 osob - 1x obývací pokoj s rozkládací pohovkou, kuchyně s jídelnou, 1x ložnice s dvoulůžkem, 1x ložnice s palandou, balkón.
Apartmán Rastl (55 m2) pro max. 4 osoby - 1x obývací pokoj s kuchyňským koutem, jídelna v zimní zahradě, 2x ložnice s dvoulůžkem, terasa.
Apartmán Gail (35 m2) pro max. 4 osoby - 1x obývací pokoj s rozkládací pohovkou, kuchyňským koutem a jídelnou, 1x ložnice s dvoulůžkem.
Apartmán Economy (20 m2) pro max. 2 osoby - 1x obývací pokoj s rozkládací pohovkou a kuchyňským koutem.

Stravování

Bez stravování. K přípravě jídla je možné využít vybavené kuchyňky, která se nachází v každém apartmánu. 

Pro děti

Dětská herna.

Cena nezahrnuje

 • místní pobytovou taxu - 2,60 EUR/osoba nad 16 let/noc
 • závěrečný úklid - 30-70 EUR/apartmán
 • příplatek za další parkovací stání
 • vratná kauce - 150 EUR/apartmán (možno složit i v CZK)
 • příplatek za přistýlku - 20 EUR/noc
 • cestovní dětská postýlka pro dítě do 2 let

Cena zahrnuje

 • ubytování ve vybavených apartmánech
 • 1 parkovací místo
 • internetové připojení

Videa

Další ubytování v okolí Apartmány BookNassfeld