Apartmány BookNassfeld

Středisko: Nassfeld Hermagor - Skiarena Kärnten

Rakousko

Hermagor/Tröpolach

Zimní Alpy
Apartmány BookNassfeld

Krátká specifikace:

Moderní apartmány se saunou v areálu v oblíbeném středisku pouhých 300 m od lanovky Millennium Express.

300 m

Pokoje: Apartmán se 3 ložnicemi (Watschig, Poludnig, Egg) | Apartmán se 2 ložnicemi (Potebanna,Gartnerkofel, Rosskofel, Kronalpe) | Rodinný apartmán se 4 ložnicemi (Sattel) | Apartmán s 1 ložnicí (Kamm, Carnia, Millenium, Trogkofel) | Rodinný apartmán s 2 ložnicemi (Rastl, Schlanitzen, Zuckerhutl, Ripl)

Hotel je 300 m vzdálený od lyž. areálu

Diskuze k hotelu

2 příspěvků
zobrazit všechny

Hodnocení

baby friendly společenská místnost finská sauna internet bez stravy (kuchyňka součástí apartmánu) parkoviště
Zavřít
Mapu

VÝHODY

 • moderní stylové apartmány 
 • v blízkosti lanovky Millennium Express
 • TV s českými programy
 • česká paní recepční

NEVÝHODY

 • nejsou povoleni psi
 • v celém objektu platí přísný zákaz kouření

DOPRAVA

Pro individuální objednávky doprava vlastní.
Pro skupiny 15ti a více osob je možné pronajmout autobus.
Vzdálenosti od Prahy 576 km, od Brna 538 km.

UBYTOVÁNÍ

Umístění hotelu: Apartmány se nacházejí na klidném místě přímo ve městečku Tröpolach, 300 m od hlavní nástupní stanice Millennium-Express (nejdelší kabinové lanovky v Alpách), která vás přepraví do ski areny Nassfeld, jednoho z nejmodernějších ski areálů v celém Rakousku. 
Charakter hotelu: Zcela nové a moderní apartmány v blízkosti lyžařského areálu. K dispozici je celkem 21 komfortních apartmánů.
Apartmány: Apartmány pro 2-8 osob (30-80 m2). V celém objektu platí přísný zákaz kouření.
Vybavení apartmánů: 
Apartmán Pontebanna (45 m2) pro max. 4 osoby - 1 obývací pokoj s kuchyňským koutem a jídelnou, 2 ložnice s dvoulůžkem, balkón.
Apartmán Madritche (50 m2pro max. 5 osob - 1 obývací pokoj s kuchyňským koutem, jídelna v zimní zahradě, 1 ložnice s dvoulůžkem, 1 ložnice s dvoulůžkem a přistýlkou.
Apartmán Millennium (35 m2) pro max. 2 osoby - 1 obývací pokoj, 1 ložnice s dvoulůžkem, kuchyň, balkón. 
Apartmán Garnitzen (39 m2) pro max. 4 osoby - 1 obývací pokoj s rozkládací pohovkou, kuchyňským koutem a jídelnou, 1 ložnice s dvoulůžkem, lodžie. 
Apartmán Sattel (80 m2) pro max. 8 osob - 1 obývací pokoj s kuchyňským koutem a jídelnou v zimní zahradě, 3 ložnice s dvoulůžkem, 1 ložnice s palandou, balkón.
Apartmán Ripl (80 m2) pro max. 6 osob - 1 obývací pokoj s rozkládací pohovkou a kuchyňským koutem, 2 ložnice s dvoulůžkem, balkón.
Apartmán Carnia (33 m2) pro max. 2 osoby - 1 obývací pokoj s kuchyňským koutem a jídelnou, 1 ložnice s dvoulůžkem, balkón.
Apartmán Kronalpe (40 m2) pro max. 4 osoby - 1 obývací pokoj s kuchyňským koutem, 2 ložnice s dvoulůžkem, lodžie.
Apartmán Kamm (29 m2) pro max. 2 osoby - 1 obývací pokoj s kuchyňským koutem a jídelnou, 1 ložnice s dvoulůžkem, balkón.
Apartmán Watschig (82 m2) pro max. 6 osob - 1 obývací pokoj s kuchyňským koutem, jídelna v zimní zahradě, 1 ložnice s dvoulůžkem, 2 ložnice s 2 lůžky, balkón a lodžie.
Apartmán Trogkofel (31 m2) pro max. 4 osoby - 1x obývací pokoj s rozkládací pohovkou, kuchyňským koutem a jídelnou, 1x ložnice s dvoulůžkem, lodžie.
Apartmán Rosskofel (42 m2) pro max. 4 osoby - 1x obývací pokoj s kuchyňským koutem a jídelnou, 1x ložnice s dvoulůžkem, 1x ložnice s oddělenými lůžky, balkón.
Apartmán Gartnerkofel (40 m2) pro max. 4 osoby - 1x obývací pokoj s kuchyňským koutem a jídelnou, 1x ložnice s dvoulůžkem, 1x ložnice s oddělenými lůžky, balkón.
Apartmán Zweikofel (35 m2) pro max. 4 osoby - 1x obývací pokoj s rozkládací pohovkou, kuchyňským koutem a jídelnou, 1x ložnice s dvoulůžkem.
Luxusní apartmán Rudnig (64 m2) pro max. 6 osob - 1x obývací pokoj s rozkládací pohovkou kuchyňským koutem a jídelnou, 2x ložnice s dvoulůžkem, balkón, lodžie.
Apartmán Zuckerhütl (80 m2) pro max. 6 osob - 1x obývací pokoj s rozkládací pohovkou, kuchyně s jídelnou, 1x ložnice s dvoulůžkem, 1x ložnice s palandou, balkón.
Apartmán Rastl (55 m2) pro max. 4 osoby - 1x obývací pokoj s kuchyňským koutem, jídelna v zimní zahradě, 2x ložnice s dvoulůžkem, terasa.
Apartmán Gail (35 m2) pro max. 4 osoby - 1x obývací pokoj s rozkládací pohovkou, kuchyňským koutem a jídelnou, 1x ložnice s dvoulůžkem.
Apartmán Economy (20 m2) pro max. 2 osoby - 1x obývací pokoj s rozkládací pohovkou a kuchyňským koutem.

Všechny apartmány mají SAT-TV s českými programy, bezplatné připojení na internet Wi-Fi, sprchový kout/vanu, WC, vybavenou kuchyňskou linku (rychlovarná konvice, multifunkční mikrovlnná trouba, sklokeramická varná deska, vestavěná lednice, některé apartmány mají myčku nádobí).

STRAVOVÁNÍ

 Bez stravování: k přípravě jídla je možné využít vybavené kuchyňky, která se nachází v každém apartmánu. 

VOLNÉ TERMÍNY

 Ubytování je možné ve všech termínech zimní lyžařské sezóny 2017/2018.

PROGRAM

Wellness: Saunahaus s grilovací terasou (za poplatek).
Pro děti: Herna.
Praktické: Ke každému apartmánu 1 parkovací stání. V případě zájmu možnost pronájmu dalšího parkovacího stání (za poplatek). V budově jsou dvě lyžárny s vysoušeči bot, společenská místnost/herna. V každém apartmánu je Wi-Fi připojení zdarma. 
 

 

zobrazit celý text

CENOVÉ INFORMACE

Uvedené ceny jsou platné za apartmán a noc.

Rezervace je možná pro týdenní pobyty (7 nocí). Ceny za ostatní typy apartmánů Vám na vyžádání rádi ověříme.

Cena nezahrnuje:

 • místní pobytovou taxu - 2,50 EUR/osoba nad 16 let/noc
 • závěrečný úklid - 30-70 EUR/apartmán
 • příplatek za další parkovací stání
 • vratná kauce - 150 EUR/apartmán (možno složit i v CZK)
 • příplatek za přistýlku - 20 EUR/noc
 • cestovní dětská postýlka pro dítě do 2 let
Rezervace přes S-GUIDE je vždy výhodná – porovnejte naši nabídku s vlastními hotelovými cenami!