Alpenhotel Tirolerhof

4

Středisko: Stubai - ledovec, Stubai

Rakousko

Neustift im Stubaital

Zimní Alpy
Alpenhotel Tirolerhof

Krátká specifikace: Luxusní rodinný hotel s příznivými cenami pro děti a krásným wellnes.

LUXUSNÍ 200 m

Hotel je 200 m vzdálený od lyž. areálu

Diskuze k hotelu

Hodnocení

baby friendly pronájem kol snídaně společenská místnost polopenze výtah finská sauna zahrada internet masáže venkovní vyhřívaný bazén parkoviště dovolena domácí zvířata solarium parní lázeň stolní tenis vířivka
Zavřít
Mapu

VÝHODY

- příznivé ceny pro děti
- krásné nové wellnes
- nedaleko lanovky
- jistota sněhu na Stubaiském ledovci

NEVÝHODY

- chybí zařízení pro firmy a dětský koutek
- některé pokoje mají starší vybavení

DOPRAVA

Pro individuální objednávky doprava vlastní.
Pro skupiny 6 a více osob možno zajistit dopravu mikrobusem či autobusem.
Vzdálenosti od Prahy 575 km, od Brna 608 km (cestu z České republiky si můžete naplánovat pomocí Map24 - ikonu nalezente na této stránce).

UBYTOVÁNÍ

Umístění hotelu: Alpenhotel Tirolerhof leží nedaleko centra městečka Neustift im Stubaital u silnice. Kousek od domu začínají běžkařské trasy, nejbližší lanovka Elfer Lifte leží 2 minuty chůze, skibus zastavuje 70 m od domu. Stubaiský ledovec je vzdálen necelých 18 km.
Charakter hotelu: Postupně renovovaný hotel (nová wellnes zóna, několik pokojů, jídelny, některé pokoje mají ještě starší vybavení, ale čisté a udržované) s osobním přístupem ke klientovi.
Vybavení pokojů: na pokojích je možné se přes kabel, který hosté dostanou na recepci, napojit za telefonní poplatky na internet. 
Doppel "Standard":  25 m2; koupelna s vanou, kosmetickým zrcátkem a fénem; WC, sedací koutek, kabelová TV, rádio, telefon s možností připojení na Internet, pokojový sejf, balkon.
Jednolůžkový pokoj: 20 m2; koupelna se sprchovým koutem, fénem a WC, sedací koutek, satelitní TV, rádio, telefon s možností připojení na Internet, pokojový sejf, balkon.
Rodinný pokoj: 30 m2; malá ložnice s patrovou postelí, ložnice s manželským lůžkem, koupelna s vanou, kosmetickým zrcátkem a fénem; WC, sedací koutek, kabelová TV, rádio, telefon s možností připojení na Internet, pokojový sejf, balkon.
Doppel "Deluxe": 52 m2; ložnice s manželskou postelí, obývací pokoj s kachlovými kamny, sedacím koutkem a rozkládací pohovkou, koupelna s vanou, kosmetickým zrcátkem a fénem; WC, kabelová TV, rádio, telefon s možností připojení na Internet, pokojový sejf, balkon.
Rodinné apartmá: 65 m2; 2 oddělené ložnice s manželskými lůžky, obývací pokoj s kachlovými kamny, sedacím koutkem a rozkládací pohovkou, koupelna s vanou, kosmetickým zrcátkem a fénem; WC, kabelová TV, rádio, telefon s možností připojení na Internet, pokojový sejf, balkon.

 

STRAVOVÁNÍ

Snídaně formou bohatých švédských stolů s bio-koutkem, večeře - výběr ze tří menu o čtyřech chodech, salátový bufet, možnost vegetariánského či jiného speciálního stravování na požádání.

VOLNÉ TERMÍNY

Ceny ubytování a obsazenost ubytování Vám rádi poskytneme na vyžádání.

PROGRAM

Relaxace:  Nová wellnes oáza s džusovým barem: velký whirlpool (až pro 20 osob), finská sauna, bylinková sauna, parní lázeň, aromatická parní lázeň, laconium, ledová kašna, Kneippovy vaničky, panoramatická odpočinková místnost, aroma whirlpool (za poplatek), masáže (za poplatek), solárium (za poplatek).
Pro večerní program: Restaurace, hotelový bar s vinotékou, kavárna, terasa, společenská místnost.
Praktické: Parkoviště, výtah, půjčovna lyžařského vybavení, holič.

zobrazit celý text