Albergo Vedig

4

Středisko: Bormio

Itálie

Valfurva

Zimní Alpy
Albergo Vedig

Krátká specifikace:

Menší 4* hotel s excelentními službami, dechberoucí scenérií a příznivými cenami, přímo na sjezdovce.

0 m

Pokoje: Dvoulůžkový pokoj

hotel přímo v lyž. areálu

Diskuze k hotelu

Hodnocení

společenská místnost polopenze finská sauna parkoviště dovolena domácí zvířata posezení u krbu parní lázeň

VÝHODY

- přímo na sjezdovce
- sauna a parní lázně
- wi-fi připojení
- SLEVA NA UBYTOVÁNÍ
- výborná kuchyně

NEVÝHODY

- chybějící zvýhodnění pro děti
- menší kapacita hotelu

DOPRAVA

Pro individuální objednávky doprava vlastní. 
Pro skupiny 15 a více osob možnost pronájmu autobusu.
Vzdálenosti od Prahy 746 km, od Brna 830 km.

UBYTOVÁNÍ

Umístění hotelu: Albergo Vedig se nachází na vyvýšeném místě ve městečku Santa Catarina Valfurva, v srdci národního parku Passo Stelvio. Díky umístění nabízí svým hostům překrásné panoramatické výhledy na hory i městečko pod hotelem. Hotel je přímo na sjezdovce, takže k nejbližší lanovce je možné dojet rovnou na lyžích. Hotel se skvěle hodí jak pro zimní sportovní pobyty (lyžařská střediska Santa Caterina Valfurva, Bormio, Valdidentro, Livigno, případně ledovcové Passo Stelvio atd.), tak pro cyklistiku (světově proslulé serpentiny Passo Stelvio) či pro pěší turistiku. Po sportovním výkonu přijde nadmíru vhod relaxace v historických či druhých, modernějších, termálních lázních v Bormiu.  


Charakter hotelu: Hotel v roce 2008 prošel kompletní rekonstrukcí, a tak může nyní svým hostům poskytnout veškerý komfort. Hotel je vyhlášený svojí vynikající kuchyní. Pro relaxaci je možné využít finskou saunu či turecké lázně. V případě zájmu o širší wellness služby poskytuje hotel 10% slevu do termálních lázní v Bormiu, které disponují plaveckým bazénem, dětským bazénem a mnoha dalšími lázeňskými službami.


Pokoje: Hotel nabízí ubytování v pohodlných 2-lůžkových pokojích, které v sobě bravurním způsobem snoubí soudobý moderní vkus a tradiční prvky horského hotelu. Většina pokojů má možnost 1 až 2 přistýlek (přistýlky jsou formou postelí nebo rozkládacího gauče), 1 rodinném pokoji se spojovacími dveřmi.


Vybavení pokojů: Pokoje jsou vybaveny koupelnou s vanou nebo sprchovým koutem a WC, bidetem, kabelovou televizí, telefonem a fénem. Většina pokojů disponuje balkónem. Všechny pokoje mají WI-FI připojení.

STRAVOVÁNÍ

Polopenze (v ceně nabídky): snídaně je podávána formou bohatých švédských stolů - čerstvý juice, čerstvé, domácí - ještě teplé - pečivo, croisanty, mléko, jogurty, cereálie a mnoho dalšího. Večeře je připravena formou menu doplněná sýrovým a salátovým bufetem. Je možné objednat vegetariánskou stravu. Hotel využívá regionální produkty výborné kvality. V možnostech hotelu je vyhovět také různým dietním požadavkům - např. potravinovým alergiím nebo jiným stravovacím omezením.

VOLNÉ TERMÍNY

Ubytování je možné ve všech termínech zimní sezóny 2017/2018.

PROGRAM

Relaxace: Přímo v hotelu se nachází finská sauna a turecké lázně. V termálních lázních v cetnru Bormia nebo v Bagni Vecchi (Staré lázně) a Bagni Nuovi (Nové lázně) - vzdálené asi 14 km - hosté hotelu Albergo Vedig zde mají 10% slevu.

Večerní program: Restaurace, hotelový bar s krbem, slunečná terasa, čítárna

Praktické: Recepce se skimapami a propagačními letáky, lyžárna, parkoviště před hotelem

zobrazit celý text

CENOVÉ INFORMACE

Uvedené ceny jsou platné pro osobu a noc s polopenzí.

SLEVA NA UBYTOVÁNÍ pouze u nás!

 

Rezervace přes S-GUIDE je vždy výhodná – porovnejte naši nabídku s vlastními hotelovými cenami!