Meilleret

Středisko: Les Diablerets

(1200m - 1949m)

Meilleret

Vzdálenosti:

od Prahy 929 km
od Brna 1133 km

Les Diablerets, Freiburgské Alpy, Švýcarsko
Aktivní zimní či letní dovolená ve švýcarském stylu. Tak by se dal stručně charakterizovat pobyt v alpském středisku Les Diablerets. Oblast je totiž držitelem certifikátů Quality Label for Swiss Tourism garantujícím tu nejvyšší kvalitu a Family Welcome, který je nejlepším předpokladem pro dobrou rodinnou dovolenou. Samotná vesnička Les Diablerets, která poskytuje ubytování pro celou oblast, pokrývá relativně velkou plochu. Nachází se na úpatí stejnojmenného ledovce, který je největší atrakcí tohoto střediska.

Nejvyhledávanější sjezdovka oblasti je zřejmě v 14 km dlouhá Combe d´Audon či Cabane-Oldenegg. Vedle ledovcového lyžování středisko nabízí také na 40 km sjezdovek v ski-centrech Issenau a Meilleret, obojích dosažitelných z vesničky Les Diablerets. Milovníkům prašanu a freeride jsou k dispozici svahy do sedla Col du Pillon, příznivcům snowboardingu pak největší evropský letní snowboardingový kemp umístěný v ledovcovém areálu či snowpark se zimním provozem v Isenau.

Se skipasem Glacier 3000 však můžete využít nabídky více než 70 sjezdovek (cca 220 km) v celých Vaudských Alpách (střediska Villars-sur-Ollon, Leysin/Les Mosses, Gstaad a Adelboden/Lenk).

Aprés-ski nabídka zaujme především vyhlídkovými restauracemi a krásným pohledem na masiv Mont Blanc.

Zavřít
Mapu

Celkové podmínky

Sjezdovky:

Lehké sjezdovky 10 km Střední sjezdovky 12 km Težké sjezdovky 1 km

Sedačková lanovka3 Poma5 Skibus zdarma

Přeprava: 1450 osob/hod

Skimapa: 1

Interaktivní skipama: 1

Předpověď počasí

Předpověď počasí není k dispozici.

Historie počasí

Sněhové zpravodajství

Sněhová předpověď není k dispozici.

Historie sněhu