Schatzberg vč. Thierbach

Středisko: Wildschönau

(870m - 2025m)

Schatzberg vč. Thierbach

Vzdálenosti:

od Prahy 513 km
od Brna 575 km

Wildschönau, Kitzbühelské Alpy, Rakousko 
Slunečné vysokohorské údolí Wildschönau se čtyřmi vesničkami (Niederau, Oberau, Thierbach a Auffach) se nachází nedaleko Kufsteinu v Kitzbühelských Alpách. Wildschönau patří mezi menší rakouská střediska, ale vše dohání svou pohostinností a klidem, oproti rušné atmosféře nedalekého Kitzbühelu. 

Wildschönau lyžařům nabízí celkem 25 lanovek a vleků a 70 km skvěle udržovaných sjezdovek s pečetí kvality, což potvrzuje i mezinárodní test, jehož vítězem se v kategorii „Úprava sjezdovek“ stalo právě Wildschönau. Sjezdovky ve Wildschönau jsou vhodné pro všechny, od začátečníků, přes pohodové lyžaře vyhledávající široké sjezdovky pro carving až po profíky, kteří si libují v náročných sjezdech a chtějí se otestovat na FIS drahách. Díky poloze a také díky umělému zasněžování se ve Wildschönau lyžuje až do dubna.


Ve Wildschönau si přijdou na své i milovníci snowboardu, pro které tu byl vybudován snowpark „Race´n Boarder Arena“. Návštěvníci, kteří chtějí krásy Wildschönau poznávat na běžkách, mají možnost využít klasické tratě a 2 běžkařské tratě o celkové délce 50 km. Zajímavostí je noční běžkaření.


Ve Wildschönau je celkem 5 lyžařských a snowboardových škol, kde Vám budou k dispozici vyškolení instruktoři. Užít zábavy si můžete při sáňkování nebo jízdě na saních tažených koňmi.


Wildschönau je známé kvalitou služeb za rozumnou cenu. Ať už se jedná o ubytování nebo jiné nabídky, s cenami ve Wildschönau budete spokojeni. Pro rodiny s dětmi středisko Wildschönau přichystalo výhodné nabídky - ve vybraných termínech na konci sezony nabízí dětem do 15 let na každý dospělý 5denní skipas jeden dětský skipas zdarma.

 


 

Zavřít
Mapu

Celkové podmínky

Sjezdovky:

Lehké sjezdovky 6 km Střední sjezdovky 33 km Težké sjezdovky 2 km

Gondola1 Sedačková lanovka2 Poma7 Umělé zasněžování Skibus zdarma

Přeprava: 14000 osob/hod

Webkamera: 1

Předpověď počasí

Předpověď počasí není k dispozici.

Historie počasí

Sněhové zpravodajství

Sněhová předpověď není k dispozici.

Historie sněhu