Dreiländereck

Středisko: Villach Region

(680m - 1600m)

Dreiländereck

Vzdálenosti:

od Prahy 592 km
od Brna 511 km

Villacher Skiberge, Villachské Alpy, Rakousko
Zima v lyžařském regionu je znamením, že začíná zimní dovolená pro rodiny s dětmi. Sjezdovky v okolí Villachu s jistou sněhovou pokrývkou a skvělými lyžařskými dráhami sahajícími až do nadmořské výšky 1 911 m tu čekají na příznivce alpského lyžování, běhu na lyžích, carvingu, snowboardingu a paraglidingu, aby splnily náročné požadavky svých zákazníků a uspokojily touhy lyžařů i snowboardistů.

Když sportovce přestane bavit lyžování, je zde široká nabídka aprés-ski pro využití volného času. Např. možnost si bezvadně zarelaxovat a uklidnit namožené svaly v termálních lázních v Bad Bleibergu nebo Villachu, pobavit se na diskotéce, zabruslit si, zasáňkovat si s dětmi nebo se prostě jenom procházet malebným městečkem Villach.

Warmbad Villach nabízí nejnovější diagnostické a balneologické technologie a péči, takže si můžete na vlastní kůži vyzkoušet uklidňující účinek termálních pramenů. K dispozici jsou pak ještě útulné chaty a bary a spousta jiných možných aktivit ve volném čase mimo sjezdovku - tady se člověk opravdu cítí dobře.

Zavřít
Mapu

Celkové podmínky

Sjezdovky:

Lehké sjezdovky 6 km Střední sjezdovky 7 km Težké sjezdovky 4 km

Sedačková lanovka1 Poma8 Umělé zasněžování Skibus zdarma

Přeprava: 7500 osob/hod

Skimapa: 1

Interaktivní skipama: 1

Webkamera: 1 | 2

Předpověď počasí

Předpověď počasí není k dispozici.

Historie počasí

Sněhové zpravodajství

Sněhová předpověď není k dispozici.

Historie sněhu

Přehled zájezdů

Wahaha Paradise Sport & Family Resort

Wahaha Paradise Sport & Family Resort

Rakousko | Feistritz i. Rosental

Středisko: Villach Region

od 18 EUR

osoba/noc od 495 Kč
LUXUSNÍ 25 km

Ráj pro celou rodinu! Zažijte nevšední dovolenou a nechte se hýčkat luxusem, který tento resort nabízí. Vlastní wellness, fitness, dětský svět, venkovní přírodní koupaliště a mnohem více na vás čeká ve Wahaha Paradise Sport Family Resort.

bez stravy (kuchyňka součástí apartmánu)