Tannheim- Neunerköpfle

Středisko: Tannheim - Reutte

(1173m - 1820m)

Tannheim- Neunerköpfle

Vzdálenosti:

od Prahy 526 km
od Brna 637 km

Tannheimer - Reutte, Allgäuské Alpy, Rakousko
Již v polovině 19. století opěvoval jeden spisovatel cestopisů údolí Tannheimer, uložené mezi Allgäuerskými a Lechtalerskými Alpami, jako
 „nejkrásnější vysokohorské údolí Evropy“. K tomuto názoru se připojují i četní zimní hosté, kteří mohou navštívit pět horských vesnic a k nim přilehlé lyžařské oblasti.

Každá obec údolí Tannheimer - Reutte má vlastní malý lyžařský areál a všechny jsou navzájem propojené skibusem. Lyžování odpovídá požadavkům rodin s malými dětmi, začátečníkům a středně náročným lyžařům.

Ski Tanheimer Tal se pyšní označením „Loipen paradies“ a vůbec nepřehání. Nabídka představuje rozsáhlou síť dobře udržovaných tratí, táhnoucích se celým idylickým údolím. Většina tratí je vhodná i pro běžkaře s menší kondicí a zkušenostmi. Je-li pro Vás ale nějaká běžecká trať k Vilsapskému jezeru příliš náročná, posaďte se do sání tažených koňským spřežením a zabalte se do teplé deky.

Z aprés-ski nabídky přitahuje sportovní nadšence letecká škola v zimě nabízející tandemové lety. Bruslaři se schází na blízkých jezerech, kde pilují své umění. Vybrat si také můžete z široké nabídky wellness služeb.

 

Zavřít
Mapu

Celkové podmínky

Sjezdovky:

Lehké sjezdovky 2 km Střední sjezdovky 5 km Težké sjezdovky 1 km

Gondola1 Sedačková lanovka1 Poma3 Umělé zasněžování Skibus zdarma

Přeprava: 6614 osob/hod

Skimapa: 1

Webkamera: 1 | 2 | 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí není k dispozici.

Historie počasí

Sněhové zpravodajství

Sněhová předpověď není k dispozici.

Historie sněhu