Seefeld / Leutaschtal

4

Kraj: Tyrolsko

Rakousko

(1130m - 2060m)

Zimní Alpy
Seefeld / Leutaschtal

Skioblasti: Mösern/Reith/Scharnitz | Seefeld | Leutasch

Skipas:

42 € za den
219 € za šest dní
(hl.sezóna - dospělý)

Vzdálenosti:

od Prahy 509 km
od Brna 710 km

Diskuze ke středisku:

6 příspěvků
zobrazit všechny

Lyže:

Snowboard:

Běžky:

Přidat hodnocení

Zavřít
Mapu

Celkové podmínky

Sjezdovky:

Lehké sjezdovky 30 km Střední sjezdovky 17 km Težké sjezdovky 1 km

Pozemní lanovka2 Kabinová lanovka1 Sedačková lanovka6 Poma18 Umělé zasněžování Skibus zdarma

Skimapa: 1

Předpověď počasí

dešťové přeháňky 11/11°C ve větru 11°C

SO jasno 14/14°C ve větru 14°C

NE místy zamračeno, oblačno 18/18°C ve větru 18°C

Zdroj: www.snow-forecast.com

Historie počasí | Detail počasí

Sněhové zpravodajství

Sněhová předpověď není k dispozici.

Historie sněhu

Profil střediska

Seefeld / Leutaschtal, Karwendel, Rakouské Alpy 
Zimní olympijský region Seefeld je jedním z nejlépe položených horských středisek v Rakousku. Region Seefeld můžeme rozdělit do pěti středisek – Leutasch, Mösern/Buchen, Reith, Scharnitz a Seefeld

Oblast Seefeld je ideální především pro milovníky běžeckého lyžování, pro které je zde připraveno 275 km perfektně upravených tras různých obtížností. Běžecké trasy spojují všech pět středisek regionu Seefeld a jsou přehledně značeny. Začátečníci mohou navštívit lyžařskou a běžkařskou školu a využít pomoc školených instruktorů. Zajímavá je i noční běžecká trasa spojující Seefeld a Mösern, která je k dispozici od pondělí do pátku do 20:30 hodin. Ve středisku Seefeld se konají světové závody běžeckého lyžování a především již dvakrát byl Seefeld místem Olympijských her.

Kromě běžkování okolí střediska Seefeld láká také příznivce nordic walkingu a zimní turistiky, na které zde čeká přes 140 km tras. Olympijský region Seefeld má co nabídnou také milovníkům lyžování. Lyžařský areál se nachází v nadmořské výšce 1200 – 2064 m, disponuje 48 km sjezdových tratí a 30 lanovkami a vleky. Snowboardisté si přijdou na své ve funparku „Crazy Hole“ se 12 překážkami. Ve středisku Seefeld a také Leutasch se koná noční lyžování.

Po náročném dni si návštěvníci mohou udělat příjemnou procházku po pěší zóně v Seefeld, kde se nachází mnoho obchůdků, kasino, restaurace a mnoho dalších možností aprés-ski. Seefeld patří do spolku „Best of the Alps“, který sdružuje ještě několik dalších lyžařských středisek z Rakouska, Itálie, Francie a Švýcarska. Toto označení garantuje v oblasti Seefeld kvalitu služeb v hoteliérství, gastronomii a sportu. 

zobrazit celý text