See

Středisko: Paznauntal

(1050m - 2456m)

See

Vzdálenosti:

od Prahy 536 km
od Brna 663 km

Paznauntal, Samnaun a Verwall, Rakouské Alpy
Obce položené východním nebo západním směrem od střediska Ischgl jsou ideálním místem pro návštěvníky, kteří si nechtějí nechat ujít nádheru hor masivu Silvretta, ale zároveň se chtějí vyhnout davům lyžařů v neklidném Ischglu.

Údolí Paznauntal se táhne v délce asi 40 km mezi hřebeny Silvretta, Verwall a Samnaun s pětadvaceti vrcholy nad 3 000 m v nejbližším okolí. Přes léto je průjezdná silvrettská alpská silnice na jeho konci, ale během lyžařské sezóny končí údolí v Galtüru, klimatických lázních se 40 km sjezdovek a mnoha kilometry upravovaných běžeckých stop v nádherném okolí.

V oblasti Paznauntal je rozlohou největší středisko Kappl s řadou sjezdovek nižší obtížnosti, ale i obtížnou tratí FIS. Tato milá vesnice nabízí ubytování za přijatelné ceny a stejně nádherné pohledy jako sousední Ischgl. Zatímco Ischgl je vhodný pro lyžařské nadšence, roztomilý a milý Kappl dobře pohostí rodiny s dětmi. Třetí, a hlavním dopravním tahům nejbližší, je pod vrcholem Medrigkopf (2 690 m) položená obec See.

Lyžařské oblasti Paznauntal a Ischgl/Samnaun jsou propojeny jedním skipasem, který Vám umožní bez problému poznat krásy celého Paznaunského údolí. V zimě se dvakrát týdně konají noční sáňkařské závody pro děti a organizátoři každý rok přináší nové a zajímavé akce.

 

 

Zavřít
Mapu

Celkové podmínky

Sjezdovky:

Lehké sjezdovky 8 km Střední sjezdovky 25 km Težké sjezdovky 8 km

Gondola2 Sedačková lanovka2 Poma5 Umělé zasněžování Skibus zdarma

Skimapa: 1

Webkamera: 1

Předpověď počasí

Předpověď počasí není k dispozici.

Historie počasí

Sněhové zpravodajství

22.1.18 středisko otevřeno

Sníh na sjezdovkách: 220cm

Sníh v údolí: 100cm

Poslední sněžení: 21.1.18

Typ sněhu: prachový

Lanovek v provozu: 6/7

Sjezdovek v provozu: 34/41km

Ve středisku: See

Zdroj: www.skiresort-service.com

Historie sněhu