Kappl

Středisko: Paznauntal

(1170m - 2700m)

Kappl

Vzdálenosti:

od Prahy 544 km
od Brna 671 km

Paznauntal, Samnaun a Verwall, Rakouské Alpy
Obce položené východním nebo západním směrem od střediska Ischgl jsou ideálním místem pro návštěvníky, kteří si nechtějí nechat ujít nádheru hor masivu Silvretta, ale zároveň se chtějí vyhnout davům lyžařů v neklidném Ischglu.

Údolí Paznauntal se táhne v délce asi 40 km mezi hřebeny Silvretta, Verwall a Samnaun s pětadvaceti vrcholy nad 3 000 m v nejbližším okolí. Přes léto je průjezdná silvrettská alpská silnice na jeho konci, ale během lyžařské sezóny končí údolí v Galtüru, klimatických lázních se 40 km sjezdovek a mnoha kilometry upravovaných běžeckých stop v nádherném okolí.

V oblasti Paznauntal je rozlohou největší středisko Kappl s řadou sjezdovek nižší obtížnosti, ale i obtížnou tratí FIS. Tato milá vesnice nabízí ubytování za přijatelné ceny a stejně nádherné pohledy jako sousední Ischgl. Zatímco Ischgl je vhodný pro lyžařské nadšence, roztomilý a milý Kappl dobře pohostí rodiny s dětmi. Třetí, a hlavním dopravním tahům nejbližší, je pod vrcholem Medrigkopf (2 690 m) položená obec See.

Lyžařské oblasti Paznauntal a Ischgl/Samnaun jsou propojeny jedním skipasem, který Vám umožní bez problému poznat krásy celého Paznaunského údolí. V zimě se dvakrát týdně konají noční sáňkařské závody pro děti a organizátoři každý rok přináší nové a zajímavé akce.

 

 

Zavřít
Mapu

Celkové podmínky

Sjezdovky:

Lehké sjezdovky 10 km Střední sjezdovky 25 km Težké sjezdovky 5 km

Gondola1 Sedačková lanovka3 Poma6 Umělé zasněžování Skibus zdarma

Skimapa: 1

Webkamera: 1 | 2 | 3

Předpověď počasí

Předpověď počasí není k dispozici.

Historie počasí

Sněhové zpravodajství

13.12.18

Sníh na sjezdovkách: 130cm

Sníh v údolí: 45cm

Poslední sněžení: 10.12.18

Typ sněhu: tvrdý

Ve středisku: Kappl/Alblitt

Zdroj: www.skiresort-service.com

Historie sněhu