Rosshütte

Středisko: Olympiaregion Seefeld

(1230m - 2064m)

Rosshütte

Olympiaregion Seefeld, Karwendel, Rakouské Alpy 
Zimní olympijský region Seefeld je jedním z nejlépe položených horských středisek v Rakousku. Region Seefeld můžeme rozdělit do pěti středisek – Leutasch, Mösern/Buchen, Reith, Scharnitz a Seefeld

Oblast Seefeld je ideální především pro milovníky běžeckého lyžování, pro které je zde připraveno 275 km perfektně upravených tras různých obtížností. Běžecké trasy spojují všech pět středisek regionu Seefeld a jsou přehledně značeny. Začátečníci mohou navštívit lyžařskou a běžkařskou školu a využít pomoc školených instruktorů. Zajímavá je i noční běžecká trasa spojující Seefeld a Mösern, která je k dispozici od pondělí do pátku do 20:30 hodin. Ve středisku Seefeld se konají světové závody běžeckého lyžování a především již dvakrát byl Seefeld místem Olympijských her.

Kromě běžkování okolí střediska Seefeld láká také příznivce nordic walkingu a zimní turistiky, na které zde čeká přes 140 km tras. Olympijský region Seefeld má co nabídnou také milovníkům lyžování. Lyžařský areál se nachází v nadmořské výšce 1200 – 2064 m, disponuje 48 km sjezdových tratí a 30 lanovkami a vleky. Snowboardisté si přijdou na své ve funparku „Crazy Hole“ se 12 překážkami. Ve středisku Seefeld a také Leutasch se koná noční lyžování.

Po náročném dni si návštěvníci mohou udělat příjemnou procházku po pěší zóně v Seefeld, kde se nachází mnoho obchůdků, kasino, restaurace a mnoho dalších možností aprés-ski. Seefeld patří do spolku „Best of the Alps“, který sdružuje ještě několik dalších lyžařských středisek z Rakouska, Itálie, Francie a Švýcarska. Toto označení garantuje v oblasti Seefeld kvalitu služeb v hoteliérství, gastronomii a sportu. 

Zavřít
Mapu

Celkové podmínky

Sjezdovky:

Lehké sjezdovky 11 km Střední sjezdovky 6 km Težké sjezdovky 2 km

Kabinová lanovka2 Sedačková lanovka3 Poma5 Umělé zasněžování Skibus zdarma

Skimapa: 1

Předpověď počasí

jasno 11/11°C ve větru 10°C

So místy zamračeno, oblačno 11/11°C ve větru 11°C

Ne dešťové přeháňky 8/9°C ve větru 6°C

Po dešťové přeháňky 8/8°C ve větru 7°C

Út dešťové přeháňky 11/11°C ve větru 11°C

Zdroj: www.snow-forecast.com

Historie počasí | Detail počasí

Sněhové zpravodajství

Sněhová předpověď není k dispozici.

Historie sněhu

Přehled zájezdů

Krumers Alpin Resort&Spa

Krumers Alpin Resort&Spa

Rakousko | Seefeld in Tirol

Středisko: Olympiaregion Seefeld

od 123 EUR

osoba/noc od 3 309 Kč
LUXUSNÍ 850 m

 Luxusní čtyřhvězdičkový hotel s rozsáhlým wellness centrem a gurmánskou restaurací.

polopenze krytý bazén venkovní vyhřívaný bazén