Patscherkofel (Igls)

Středisko: Olympia Skiworld Innsbruck

(900m - 2026m)

Patscherkofel (Igls)

Vzdálenosti:

od Prahy 555 km
od Brna 586 km

Olympia Skiworld Innsbruck, Rakouské Alpy

Olympia Skiworld Innsbruck
je opět jedna z lyžařských aliancí, která pod svá křídla sdružuje 9 středisek – Glunzeger, Patscherkofel, Nordkette, Rannger Köpfel,  Mutteralm, Kühtai, Axamer Lizum, Schlick 2000 a ledovec Stubai.

Glunzeger a Nordpark jsou malé, proti sobě ležící areály s pouze několika sjezdovkami. Nordpark je oblíbeným centrem snowboardingu, protože se v něm nachází Skyline Snowboard Funpark s různými překážkami a quarterpipe. Lyžařský areál Patscherkogel tvoří vlastně jeden stejnojmenný kopec. Žádný kopec v Rakousku ale za sebou nemá takovou bohatou historii jako tento. Konaly se tam nezapomenutelné olympijské sjezdy v letech 1964 a 1976 a také závody světového poháru na přelomu 1998/99 v čele s Hermanem Maierem.

Všechna střediska v Olympia Siworld Innsbruck jsou v dosahu hlavního města Tyrolska – Innsbrucku, kde se hosté okolních středisek mohou kulturně vyžít. K dispozici mají nádherný zámek Ambras, sídlo Ferdinanda Tyrolského, se spoustou muzejních sbírek.

 

Zavřít
Mapu

Celkové podmínky

Sjezdovky:

Lehké sjezdovky 10 km Střední sjezdovky 8 km

Gondola1 Sedačková lanovka2 Poma5 Umělé zasněžování Skibus zdarma

Přeprava: 7900 osob/hod

Skimapa: 1

Předpověď počasí

Předpověď počasí není k dispozici.

Historie počasí

Sněhové zpravodajství

Sněhová předpověď není k dispozici.

Historie sněhu

Přehled zájezdů

Sporthotel Igls

Sporthotel Igls

Rakousko | Igls

Středisko: Olympia Skiworld Innsbruck

od 78 EUR

osoba/noc od 2 051 Kč
LUXUSNÍ 300 m

Pokud máte rádi tradiční rakouskou architekturu, tak tento hotel bud přímo pro Vás. Jedná se o elegantní hotel postavený ve stylu horské chaty s wellness a bazénem v blízkosti lyžařského areálu!

snídaně polopenze krytý bazén