Walchsee (Skizentrum Zahmer Kaiser)

Středisko: Kaiserwinkl

(660m - 1200m)

Walchsee (Skizentrum Zahmer Kaiser)

Vzdálenosti:

od Prahy 454 km
od Brna 479 km

Kaiserwinkl, Karwendel, Rakouské Alpy

Lyžařské středisko Kaiserwinkl se nachází v severovýchodním cípu Tyrolska. Oblast Kaiserwinkl se dělí na dva lyžařské areály: Hochkössen a Zahmer Kaiser. Sjezdové tratě ve středisku Kaiserwinkl jsou vhodné pro všechny, od začátečníků, přes sportovní lyžaře, rodiny s dětmi až po zdatné lyžaře nebo snowboardisty.

První areál regionu Kaiserwinkl – Hochkössen – nabízí návštěvníkům 22 km upravených sjezdovek v nadmořské výšce 690 – 1 690 m. V údolí je k dispozici cvičná louka pro začátečníky. Zahmer Kaiser je druhý lyžařský areál ve středisku Kaiserwinkl. Je vhodný spíše pro rodiny s dětmi a pro své návštěvníky připravil 15 km perfektně upravených sjezdových tratí. Ve středisku Kaiserwinkl mohou začátečníci využít služeb lyžařských a snowboardových škol.

Oba areály jsou vzájemně propojeny skibusy, které jsou pro lyžaře samozřejmě zdarma. Oblast Kaiserwinkl je především vyhlášeným centrem běžeckého lyžování. Pro běžkaře je zde připraveno 140 km tratí. Krásy regionu Kaiserwinkl můžete poznat také při zimní turistice, okolí je protkáno 100 km zimních turistických tras. Lyžařské středisko Kaiserwinkl nabízí ve vybraných termínech výhodné slevy na skipasy.

Zavřít
Mapu

Celkové podmínky

Sjezdovky:

Lehké sjezdovky 13 km Střední sjezdovky 2 km

Sedačková lanovka1 Poma9 Umělé zasněžování Skibus zdarma

Přeprava: 9050 osob/hod

Skimapa: 1

Webkamera: 1

Předpověď počasí

Předpověď počasí není k dispozici.

Historie počasí

Sněhové zpravodajství

Sněhová předpověď není k dispozici.

Historie sněhu