See

Středisko: Ischgl - Paznauntal

(1050m - 2450m)

See

Vzdálenosti:

od Prahy 637 km
od Brna 700 km

Ischgl, Samnaun, Rakouské Alpy 
Region nacházející se uprostřed nádherných hor masivu Silvretta můžeme rozdělit na dvě odlišné oblasti – exkluzivní, živý Ischgl a klidnější Paznauntal. Ischgl leží přímo na hranici Rakouska a Švýcarska a je proslavený neomezenými lyžařskými možnostmi, ale i lyžařským hraničním přechodem v průsmyku Idjoch.

Návštěvníci se mohou ubytovat jak v rakouském městečku Ischgl, tak ve švýcarském Samnaunu nebo v sousedním a levnějším středisku Paznauntal. Všechna střediska oblasti Ischgl jsou propojena skibusy.


Snad žádné alpské lyžařské středisko neprodělalo v posledních dvou desetiletích tak bouřlivý vývoj od malé obce po obrovský a perfektně vybavený lyžařský areál. Obec Ischgl se snaží bránit negativním dopadům neustále se zvyšujícího provozu zákazem parkování ve svém centru a otevřením velkých podzemních garáží a rozsáhlých parkovišť pod spodními stanicemi lanovky.


Nabídka aprés-ski je v oblasti Ischgl velmi bohatá, cenově je však středisko poněkud náročnější. Pro návštěvníky, kteří upřednostňují spíše klidnější střediska, je ideálním místem údolí Paznauntal se svými areály Kappl, See a Galtür. Zatímco Ischgl je vhodný pro lyžařské nadšence, klidný Kappl je ideální pro rodiny s dětmi.


Lyžařské oblasti Paznauntal, Ischgl a Samnaun jsou propojeny jedním společným skipasem, který lyžařům umožní bez problému poznat krásy celého regionu.
 

Zavřít
Mapu

Celkové podmínky

Sjezdovky:

Lehké sjezdovky 8 km Střední sjezdovky 25 km Težké sjezdovky 8 km

Gondola2 Sedačková lanovka2 Poma5 Umělé zasněžování Skibus zdarma

Přeprava: 10000 osob/hod

Skimapa: 1

Webkamera: 1

Předpověď počasí

Předpověď počasí není k dispozici.

Historie počasí

Sněhové zpravodajství

Sněhová předpověď není k dispozici.

Historie sněhu

Přehled zájezdů

Hotel Madlein

Hotel Madlein

Rakousko | Ischgl

Středisko: Ischgl - Paznauntal

od 165 EUR

osoba/noc od 4 340 Kč
LUXUSNÍ 70 m

Luxusní hotel nabízí svým hostům jedinečný pobyt. Wellness, bazény, výborná restaurace, koktejlové bary a především poloha přímo u lanovky zaručí, že hosté budou odjíždět s nazapomenutelnými zážitky.

snídaně polopenze krytý bazén

Landhaus Sailer

Landhaus Sailer

Rakousko | Kappl

Středisko: Ischgl - Paznauntal

od 30 EUR

osoba/noc od 789 Kč
SKIPAS 800 m

Útulné a prostorné apartmány na klidném místě na okraji městečka Kappl v rodinném středisku Paznauntal.

snídaně bez stravy (kuchyňka součástí apartmánu)