Maria Alm

Středisko: Hochkönig - Maria Alm

(802m - 1900m)

Maria Alm

Vzdálenosti:

od Prahy 444 km
od Brna 470 km

Hochkönig-Maria Alm, Vysoké Taury, Rakouské Alpy

Pod masivem Hochkönig uprostřed Salcburska se rozkládají oblíbená zimní střediska Maria Alm, Dienten a Mühlbach, která dohromady tvoří region Hochkönig – Maria Alm. Lyžařský areál Hochkönig – Maria Alm je propojen 33 moderními lanovkami a vleky a nabízí 120 km sjezdovek všech obtížností vhodných pro začátečníky, rodiny s dětmi, zkušené lyžaře i snowboardisty. Jistotu sněhové pokrývky až do jarních měsíců ve středisku Hochkönig – Maria Alm zabezpečují četná moderní zasněžovací zařízení.

Návštěvníci oblasti Hochkönig – Maria Alm mají zabezpečený veškerý servis od parkování, přes obchody se sportovním vybavením až po bary, útulné horské chaty a bohatou nabídku aprés-ski. V regionu Hochkönig – Maria Alm si užijí také příznivci běžkování, okolí je protkáno sítí 40 km upravených stop. Najdeme zde i osvětlené sáňkařské dráhy, snowpark, dvě U-rampy nebo curlingové dráhy. Krásy oblasti Hochkönig – Maria Alm si můžete vychutnat při jízdě na saních tažených koňmi.

Celá oblast střediska Hochkönig – Maria Alm je součástí Amadé Skialliance. Ve středisku Hochkönig – Maria Alm je platný společný skipas Salzburger Super Ski Card, který umožňuje návštěvníkům lyžovat nejen v oblasti Hochkönig, ale i ve všech dalších střediscích celého Ski Amadé na celkem 860 km sjezdovek!
 

Zavřít
Mapu

Celkové podmínky

Sjezdovky:

Kabinová lanovka3 Sedačková lanovka5 Poma9 Umělé zasněžování Skibus zdarma

Skimapa: 1

Webkamera: 1 | 2

Předpověď počasí

Čt jasno -7/-7°C

lehce sněží -7/-7°C

So jasno -1/-1°C

Ne jasno -2/-2°C

Po místy zamračeno, oblačno -3/-3°C

Út lehce sněží -5/-5°C

Zdroj: www.zamg.ac.at

Historie počasí | Detail počasí

Sněhové zpravodajství

20.3.18 středisko otevřeno

Sníh na sjezdovkách: 150cm

Sníh v údolí: 70cm

Poslední sněžení: 19.3.18

Typ sněhu: tvrdý

Lanovek v provozu: 32/33

Sjezdovek v provozu: 110/112km

Funpark : otevřeno

Ve středisku: Hochkoenig

Zdroj: www.skiresort-service.com

Historie sněhu