Dienten

Středisko: Hochkönig - Maria Alm

(1071m - 1800m)

Dienten

Vzdálenosti:

od Prahy 451 km
od Brna 506 km

Hochkönig-Maria Alm, Vysoké Taury, Rakouské Alpy

Pod masivem Hochkönig uprostřed Salcburska se rozkládají oblíbená zimní střediska Maria Alm, Dienten a Mühlbach, která dohromady tvoří region Hochkönig – Maria Alm. Lyžařský areál Hochkönig – Maria Alm je propojen 33 moderními lanovkami a vleky a nabízí 120 km sjezdovek všech obtížností vhodných pro začátečníky, rodiny s dětmi, zkušené lyžaře i snowboardisty. Jistotu sněhové pokrývky až do jarních měsíců ve středisku Hochkönig – Maria Alm zabezpečují četná moderní zasněžovací zařízení.

Návštěvníci oblasti Hochkönig – Maria Alm mají zabezpečený veškerý servis od parkování, přes obchody se sportovním vybavením až po bary, útulné horské chaty a bohatou nabídku aprés-ski. V regionu Hochkönig – Maria Alm si užijí také příznivci běžkování, okolí je protkáno sítí 40 km upravených stop. Najdeme zde i osvětlené sáňkařské dráhy, snowpark, dvě U-rampy nebo curlingové dráhy. Krásy oblasti Hochkönig – Maria Alm si můžete vychutnat při jízdě na saních tažených koňmi.

Celá oblast střediska Hochkönig – Maria Alm je součástí Amadé Skialliance. Ve středisku Hochkönig – Maria Alm je platný společný skipas Salzburger Super Ski Card, který umožňuje návštěvníkům lyžovat nejen v oblasti Hochkönig, ale i ve všech dalších střediscích celého Ski Amadé na celkem 860 km sjezdovek!
 

Zavřít
Mapu

Celkové podmínky

Sjezdovky:

Sedačková lanovka2 Poma4 Umělé zasněžování Skibus zdarma

Skimapa: 1

Webkamera: 1

Předpověď počasí

Předpověď počasí není k dispozici.

Historie počasí

Sněhové zpravodajství

13.12.18 středisko otevřeno

Sníh na sjezdovkách: 105cm

Sníh v údolí: 45cm

Poslední sněžení: 10.12.18

Typ sněhu: tvrdý

Lanovek v provozu: 3/33

Sjezdovek v provozu: 3/120km

Ve středisku: Hochkoenig

Zdroj: www.skiresort-service.com

Historie sněhu