Celá oblast

Středisko: Ostallgäu

(800m - 11720m)

Celá oblast

Vzdálenosti:

od Prahy 511 km
od Brna 717 km

Ostallgäu, Allgäuské Alpy, Německo
Již králové prožívali kouzlo této na kontrasty bohaté krajiny při severním okraji Alp. Hory a jezera z dávné doby ledové zde leží těsně vedle sebe a v harmonii s nespočetnými malými městečky a vesničkami. To je místo, kam dychtiví fanoušci zimních radovánek jezdí trávit královské prázdniny.

Zimní dovolená v tomto kousku nádherné země bývá neobyčejným zážitkem. Zřídka dochází k tak harmonickému propojení kultury a přírody jako je tomu právě v oblasti Ostallgäu. Na úpatí divokého horského světa Ammergauerských a Allgäuských Alp se vyjímá mnohotvárná přírodní krajina se zakulacenými vrcholy morén a s četnými většími i menšími jezery.

Lyžařské vesnice od Traugauchu na východě až po Nesselvang na západě se seskupují před horami v elegantní půlkruh, ale netvoří jeden kompaktní ski areál. Vleky a sedačky příznivce lyžařských a snowboardingových radovánek donesou k 60 km sjezdových tratí, snowparku, funparku a boardercrossu. Ještě více se na své zimní dovolené zaradují příznivci nordického sportu. Více než 250 km upravovaných běžeckých tratí se tu navzájem proplétá a tvoří tak kompaktní síť.

Zavřít
Mapu

Celkové podmínky

Sjezdovky:

Lehké sjezdovky 16 km Střední sjezdovky 15 km Težké sjezdovky 5 km

Kabinová lanovka1 Gondola3 Sedačková lanovka2 Poma22 Umělé zasněžování Skibus zdarma

Přeprava: 21780 osob/hod

Skimapa: 1

Předpověď počasí

Předpověď počasí není k dispozici.

Historie počasí

Sněhové zpravodajství

Sněhová předpověď není k dispozici.

Historie sněhu