Oberjoch-Bad Hindelang

Středisko: Bad Hindelang a Mittelberg

(1100m - 1559m)

Oberjoch-Bad Hindelang

Vzdálenosti:

od Prahy 541 km
od Brna 670 km

Bad Hindelang a Mittelberg, Allgäuské Alpy, Německo
Středisko Bad Hindelang s okolím Unterjoch a Oberjoch nabízí vše, co může zdařilá zimní nabídka poskytnout: sjezdovky pro lyžování a snowboarding, běžecké tratě a sáňkařské dráhy. To vše najdete v překrásné zimní krajině Hindelang s nádherně čistým horským vzduchem a nenarušenou přírodou. Zde, stejně jako v tyrolském Jungholz a ve Wertachu, se cítí rodiny nadmíru spokojeně.

Na Sorgschrofenu v menší lyžařské oblasti Jungholz je kladen důraz zejména na rodinné zimní sportování. Děti, senioři, lyžařští začátečníci i běžní sjezdaři si zde vychutnávají široké carvingové oblouky, které jim umožňují prostorné lyžařské louky. Nejmenší lyžaři si přijdou na své v dětském světě N´Ice Bear. Pro lyžařské začátečníky jsou oblíbené snadné sjezdovky u Oy Mittelberg, zatímco Buronlifty uspokojují i náročné sportovní požadavky.

Snadné až středně obtížné sjezdovky na Iseleru v Oberjochu v lyžařské oblasti Hindelang nabízejí široký prostor pro carving a snowboarding. Freestyleři mají ve Wiedhagalpe k dispozici obzvláště povedené muldy. Imberger Horn je známý svou dobře preparovanou dráhou, která vede ze stanice Hornské dráhy (1 314 m) a ve velkých serpentinách směřuje do údolí.

Ve sněžných botách nebo v během romantické jízdy na sáních tažených koňským spřežením tu můžete v klidu obdivovat pohádkově krásnou zimní krajinu.

Zavřít
Mapu

Celkové podmínky

Sjezdovky:

Lehké sjezdovky 6 km Střední sjezdovky 24 km Težké sjezdovky 2 km

Sedačková lanovka4 Poma1 Umělé zasněžování Skibus zdarma

Přeprava: 12388 osob/hod

Skimapa: 1

Webkamera: 1

Předpověď počasí

Předpověď počasí není k dispozici.

Historie počasí

Sněhové zpravodajství

21.1.18 středisko otevřeno

Sníh na sjezdovkách: 90cm

Sníh v údolí: 70cm

Nový sníh: 10cm

Poslední sněžení: 20.1.18

Typ sněhu: nový

Lanovek v provozu: 5/5

Sjezdovek v provozu: 28/32km

Funpark : otevřeno

Ve středisku: Oberjoch-Bad Hindelang/Iseler

Zdroj: www.skiresort-service.com

Historie sněhu