Ubytování v pensionu Eggerhof

3

Středisko: Mölltal - ledovec a Mölltal-Ankogel

Rakousko

Mallnitz

Zimní Alpy
Ubytování v pensionu Eggerhof

Krátká specifikace: Příjemný rodinný hotel s dětskou hernou a relaxací ve wellness centru v nádherné oblasti Národního parku Vysoké Taury. Dokonalé místo pro dovolenou s dětmi v každém ročním období.

3,5 km

pokoje: Dvoulůžkový/rodinný pokoj v hlavní budově | Dvoulůžkový/rodinný pokoj v novostavbě

hotel: Hotel Der Eggerhof

termín: 20.5.2017 - 27.5.2017

stravování: polopenze

počet osob: 2-2

Hotel je 3,5 km vzdálený od lyž. areálu

329 EUR

na osobu
8 850 Kč

Diskuze k hotelu

2 příspěvků
zobrazit všechny

Hodnocení

snídaně společenská místnost polopenze finská sauna internet masáže parkoviště parní lázeň

POPIS

Nabízíme Vám ubytování ve pensionu Eggerhof, Mölltal:

 

V pobytu je zahrnuto:

 • ubytování pro jednu osobu ve dvoulůžkovém pokoji Lonzaköpfl (pokud spí v apartmánu minimálně 2 osob) v daném termínu na 7 nocí
 • polopenzi
 • vstup do wellness centra
 • parkoviště

 

Cena pobytu:

 od 329 EUR (9.048,- Kč)/ osoba/ týden

Zavřít
Mapu

VÝHODY

 • veškeré vybavení pro pobyt s dětmi
 • větší pokoje až pro 6 osob
 • relaxace v hotelovém wellness
 • vstup zdarma do Tauernbad Mallnitz
 • příznivé ceny
 • téměř celoroční lyžování díky ledovci

NEVÝHODY

 • nutnost dojezdu k ledovci

DOPRAVA

Pro individuální objednávky doprava vlastní
Pro skupiny 15 a více osob je možné pronajmout autobus na vyžádání
Vzdálenosti: od Prahy 550 km, od Brna 500 km

UBYTOVÁNÍ

Umístění hotelu: Rodinný hotel Der Eggerhof se nachází v centru obce Mallnitz, asi 200 m od nejbližšího obchodu s potravinami. Lyžařský areál Ankogel je v dosahu 3,5 km a lze využít skibus - pro držitele platného skipasu je zdarma. Skibus staví 50 m od hotelu. Ledovec Mölltal je vzdálený 24 km, skibus staví v centru obce a jede dvakrát denně (cena 5 EUR/ osoba/ cesta tam a zpět).
Charakteristika hotelu:
Útulný hotel je již po čtyři generace s láskou vedený rodinou Supersberger. Hotel sestává ze dvou budov - hlavní budovy a novostavby. V hlavní budově se nachází jídelna, bar a společenská místnost, v novostavbě najdeme recepci, wellness centrum, místnost pro přípravu jídla pro nejmladší hosty, dětskou hernu a lyžárnu. Hotel disponuje veškerým vybavením pro děti a miminka, dospělí se mohou zrelaxovat v hotelovém wellness. Hotel se nachází v nádherné oblasti Národního parku Hohe Tauern v ledovcové oblasti a stává se tak ideálním místem pro rodinou dovolenou po celý rok.
Vybavení pokojů:

Dvoulůžkový pokoj "Lonzaköpfl"
(20 m2): pro 2 dospělé a max.1 dítě, dvoulůžko, rozkládací pohovka pro dítě, koupelna se sprchou, WC, fén, kabelová TV, rádio, Wi-Fi. Pokoje v hlavní budově.
Dvoulůžkový pokoj "Auernig"
(20-24 m2): pro 2 dospělé a max.1 dítě, dvoulůžko, pohovka pro dítě, koupelna se sprchou, WC, fén, digitální TV, rádio, balkon nebo terasa, Wi-Fi. Pokoje v noovostavbě.
Rodinný pokoj "Kleiner Ankogel"
(30 m2): pro 2 dospělé a 1-2 děti, dvoulůžková ložnice, oddělený dětský pokoj s patrovou postelí, koupelna se sprchou/WC, fén, kabelová TV, rádio. Podkrovní pokoje v hlavní budově.
Rodinný pokoj "Grosser Ankogel"
(40 m2): pro 2 dospělé a 2-4 děti, 2 místnosti s vlastním vstupem propojené dveřmi - oba pokoje mají dvoulůžko a pohovku, koupelna se sprchou/WC, fén, kabelová TV, rádio. Pokoje v hlavní budově.
Rodinný pokoj "Kleiner Glockner"
(32 m2): pro 2 dospělé a 1-2 děti, ložnice s dvoulůžkem, oddělený dětský pokoj s patrovou postelí, lednička, digitální TV, rádio, sedací koutek, koupelna se sprchou, WC, fén. Pokoje v hlavní budově.
Rodinný pokoj "Grosser Glockner"
(40 m2): pro 2 dospělé a 2-3 děti, ložnice s dvoulůžkem, oddělený dětský pokoj s patrovou postelí, lednička, 2 digitální TV, rádio, sedací koutek, koupelna se sprchou, WC, fén. Pokoje v hlavní budově.
Rodinný pokoj "Gamskarlspitze"
(45 m2): pro 2 dospělé a 1-3 děti, 2 pokoje propojené předsíňkou, ložnice s dvoulůžkem, lednička, digitální TV, rádio, pohovka, oddělený dětský pokoj s digitální TV, rádiem, samostatnou postelí a pohovkou pro další dvě děti, koupelna se sprchou, WC, fén, balkon. Pokoje v hlavní budově.
Rodinný pokoj "Hochalmspitze"
(45 m2): pro 4-6 osob, 2 ložnice propojené předsíňkou, oba pokoje disponují dvoulůžkem a jeden pokoj má navíc dvoulůžkovou pohovku pro další dvě osoby, koupelna se sprchou/WC, fén, digitální TV, rádio. Pokoje v hlavní budově.
Rodinný pokoj "Feldseekopf Typ A"
(40-50 m2): pro 2 dospělé a 2-4 děti, ložnice s dvoulůžkem, kabelovou TV, rádiem, pohovkou pro 2 osoby a balkonem nebo terasou, schody do dětského pokoje se dvěma oddělenými lůžky nebo patrovou postelí, koupelna se sprchou, WC, fén. Pokoje v novostavbě.
Rodinný pokoj "Feldseekopf Typ B"
(40 m2): pro 2 dospělé a 2 děti, ložnice s dvoulůžkem, sedací koutek, oddělený dětský pkoj se dvěma samostatnými lůžky, kabelová TV, rádio, koupelna se sprchou, WC, fén. Přízemní pokoje v novostavbě, pokoje je dostupný přímo ze dvora bez schodů, je tedy ideální například pro prarodiče s vnoučaty.

STRAVOVÁNÍ

Polopenze (v ceně nabídky): snídaně jsou podávány formou bohatého bufetu, večeře jsou servírovány formou 3chodového menu, doplněné o salátový bufet. 1x týdně se podává 4chodové menu s výběrem z předkrmů. Pro děti je připraven speciální dětský jídelní lístek. Hotel nabízí vegetariánské i bezlepkové pokrmy.

VOLNÉ TERMÍNY

Ubytování je možné ve vybraných termínech zimní sezóny 2017/2018.

PROGRAM

Relaxace: finská sauna, turecká parní lázeň, sanárium, zážitkové sprchy, relaxační místnost, masáže (za příplatek). Wellness centrum je otevřeno od 16:00 do 17:00 hodin (nebo déle na vyžádání) a je povolen vstup dětem od 4 let. Denně vstup zdarma do bazénu Tauernbad Mallnitz (asi 250 m od hotelu)
Večerní program: hotelová restaurace, bar, společenská a televizní místnost, stolní fotbal
Pro děti: dětská herna (50 m2), lezecká stěna, vybavení pro nejmenší - dětské postýlky, stolička do koupelny, redukce na WC, kbelík na pleny, chůvičky, vysoké jídelní židličky, dětský jídelní lístek, možnost objednání hlídání dětí (za příplatek), 10% sleva v partnerské lyžařské škole Mallnitz na lyžařský kurz a půjčení vybavení
Praktické: Wi-Fi v celém hotelu zdarma, hotel nemá výtah, pouze schody, vyhřívaná lyžárna se sušákem lyžařských bot, na objednání možnost zajištění skipasů na recepci, na recepci lze platit kreditními kartami, domácí zvířata jsou povolena za poplatek, venkovní parkoviště zdarma

zobrazit celý text

Nenašli jste vhodný termín zájezdu? Rádi Vám připravíme