Val di Lei

Středisko: Valchiavenna/ Madesimo

(2423m - 2800m)

Val di Lei

Vzdálenosti:

od Prahy 720 km
od Brna 924 km

Valchieavenna, Trentino occidentale, Lombardia – Itálie 
Madesimo - Valchiavenna, velmi důležité a sportovně kvalitně vybavené lyžařské středisko, se nachází ve Valle Spluga, jen několik km od švýcarských hranic. Oblast Madesimo je součástí ski arény Valchiavenna a nabízí přes 50 km sjezdovek a 25 km drah pro běžkaře. Sjezdovky i běžkařské dráhy se rozkládají mezi oblastmi Madesimo, Campodolcino, Motta a Montespluga. 
Sjezdovky této oblasti jsou vhodné pro začátečníky i pro náročné lyžaře. Ski areál nabízí velkou možnost sportovního vyžití, včetně rozsáhlého snowparku s halfpipe, sněžných skútrů nebo snowtubingu. Madesimo disponuje moderní formou přepravy, jedná se o převážně vysokokapacitní sedačkové lanovky. Nespornou výhodou je skutečnost, že téměř v celém středisku existuje možnost umělého zasněžování. Dalším kladem je snowpark nacházející se ve výšce 1800 m.n.m.

Městečko Madesimo kromě sportovního vyžití zajišťuje turistům komplexnější služby, mezi něž patří např. škola tance, jízda na koni, sportovní centrum s možností wellness. Pro adrenalinové nadšence je k dispozici paragliding.

 

 
Zavřít
Mapu

Celkové podmínky

Sjezdovky:

Střední sjezdovky 8 km

Sedačková lanovka2

Předpověď počasí

Předpověď počasí není k dispozici.

Historie počasí

Sněhové zpravodajství

Sněhová předpověď není k dispozici.

Historie sněhu

Přehled zájezdů

Boscone Suite hotel

Boscone Suite hotel

Itálie | Madesimo

Středisko: Valchiavenna/ Madesimo

od 27 EUR

osoba/noc od 710 Kč
150 m

U sjezdovky, nebo blízko centra? Hotel, nebo apartmán? V Boscone Suite Hotel můžete mít vše. Rozhodněte se, která alternativa se vám více zamlouvá a užijte si dokonalou dovolenou s odpočinkem ve wellness.

polopenze