Skiparadies Reschenpass

Středisko: Val Venosta, Watles a Reschenpass

(1400m - 2850m)

Skiparadies Reschenpass

Vzdálenosti:

od Prahy 593 km
od Brna 699 km

Vinschgau, Ötztalské Alpy, Itálie
Oblast Vinschgauer Oberland patří bezesporu mezi nejkrásnější údolí v Alpách – pohled na obrovské ledovce, které se sklání nad třpytivými jezery obklopenými hebkými loukami, je překrásný. V zimě zde návštěvníci vždy najdou tolik sněhu, že se budou těšit na chvíli, kdy pojedou na lyžích směrem do údolí a budou se moci kochat neutuchající krásou okolní krajiny.

Vinschgau Oberland nabízí pro každého něco. Atraktivní je svou blízkostí u rakouských hranic, sousedí totiž se střediskem Nauders. Svým návštěvníkům nabízí nádherné upravené sjezdovky všech obtížností, příležitost pro carving, běžecké tratě, moderní lanovky a hlavně spoustu aprés-ski zábavy. Skipas vám kromě lyžování ve třech střediscích a dvou zemích umožní dopřát si zasloužený odpočinek v lázních Graun.

Noční život je ve Vinschgau velmi živý a na návštěvu se těší mnoho nočních barů. Snowboarding zde reprezentuje jedna U-rampa ve Watles. Zábava se zde najde i pro nelyžaře – zimní pěší túry, sáňkování na dvou sáňkařských dráhách, bruslení na zamrzlém Lago Resia nebo projížďka s koňským spřežením. Kulturní život ale nezůstává pozadu a může se pochlubit nejvýše položeným klášterem v Alpách. Navíc jsou po okolí rozesety desítky půvabných zřícenin středověkých hradů.

Zavřít
Mapu

Celkové podmínky

Sjezdovky:

Lehké sjezdovky 28 km Střední sjezdovky 3 km Težké sjezdovky 11 km

Gondola1 Sedačková lanovka5 Poma7 Umělé zasněžování Skibus zdarma

Přeprava: 37500 osob/hod

Skimapa: 1

Interaktivní skipama: 1

Webkamera: 1

Předpověď počasí

Předpověď počasí není k dispozici.

Historie počasí

Sněhové zpravodajství

13.12.18

Sníh na sjezdovkách: 125cm

Sníh v údolí: 75cm

Poslední sněžení: 10.12.18

Typ sněhu: tvrdý

Ve středisku: Nauders on the Resia Pass/Bergkastel

Zdroj: www.skiresort-service.com

Historie sněhu